Люки крали і крадуть

У Бучі і досі залишається актуальною проблема крадіжок каналізаційних люків та решіток дощоприймачів. Працівники відділу благоустрою зазначають: «Щотижня кришки люків зникають, відкриті каналізаційні ями ледь встигаємо накривати новими, неметалевими...»

Злодії, які розкрадають державне майно, завдають чималі матеріальні збитки, забирають час у працівників благоустрою та правоохоронних органів міста. До того ж, вони абсолютно не задумуються над наслідками своїх дій. Адже у таку яму-пастку може потрапити як автомобіль, так і людина. І для останньої падіння в каналізацію може виявитися смертельним.Як відомо, каналізаційні люки у наших містах здебільшого крадуть з метою здачі на металобрухт. Тож працівники Бучанського міського відділу міліції постійно здійснюють рейди-перевірки пунктів прийому металобрухту на території Бучі та проводять профілактичні заходи з метою попередження власників пунктів щодо недопущення приймання люків та по можливості інформування працівників правоохоронних органів.

За оперативною інформацією Бучанського МВМ, є таке припущення, що крадіжки люків здійснюються не однією особою, а двома. За це крадії підпадають під Кримінальний Кодекс України ст. 185 ч. 2: крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

У столиці також крадуть люки. Там їх теж здебільшого замінюють на неметалеві, а ще на деяких люках встановлюють замки, - так влада вирішила боротися з тими, хто їх краде. Для цього спеціально замовили кришки із закриваючим механізмом. Такий люк можна буде відкрити тільки спецключем, який матиме працівник водоканалу чи МНС. У 2010 році у Києві на крадіїв люків було заведено 77 кримінальних справ, цього року значно менше.
1 0

газета: "Бучанські новини" №47 від 4 грудня 2011 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Перебес
Наверное, люмпены далеко эти люки относят.
Хотели бы - нашли. Точек не так много.

0