"Санчін" - перемоги молодших

Змагання, змагання, змагання… Майже кожні вихідні… «Ми вас вдома не бачимо!...» - дорікають батьки, але все ж таки відпускають знову, і якимось чудом знову знаходять кошти.
І ці вихідні, 26-го листопада 2011 року, - санчіновці присвятили змаганням.

Двічі на рік, восени та весною, місто Новоград–Волинський Житомирської області приймає спортсменів – каратистів з різних куточків України. Навіщо с/к Санчін - чемпіонат Житомирської області? По-перше, ми їдемо до друзів. По-друге, це близько - і ввечері діти вже дома з бойовим досвідом. По-третє, в Новоград–Волинському завжди відмінна організація, гарне суддівство і саме на таких змаганнях можна «виводити» в світ «новеньких», а вже досвідчені бійці зустрічають гідних супротивників і чималий досвід ведення двобоїв.

Цьогорічні змагання співпали з днем вшанування пам’яті жертв голодомору. Тому звичний хід подібного типу заходів трохи змінився і додав сумних ноток в бойовому настрої спортсменів. Першим взяв слово Настоятель храму св. Миколая отець Андрій, благословивши юних на «ратну» справу і освятивши водою, щоб «помисли були чисті і бої без травм». Проте нагадав, що крім загартованого тіла та сили в кулаках, слід дбати про загартування душі і людяності в поступках.

Володимир Гама - начальник відділу з питань фізичної культури та спорту м. Новоград–Волинська, відкрив таємницю вдалої організації щорічних змагань – Відкритого чемпіонату Житомирської області з кіокушин кан карате серед дітей, юніорів та дорослих. Він зазначив, що в їхньому місті спортивні заходи підтримує чимало меценатів і підприємців. Тому на Волині так багато спортивних секцій і широко розвиваються різні види бойових мистецтв. А керівник обласної Федерації кіокушин кан карате-до Ренмей Олександр Гончаренко зазначив, що хоч «криза» і до них докотилася, спортсмени їх клубу мають змогу спробувати силу в різних змаганнях: бокс, Хортинг, рукопашний бій, карате тощо… - все завдяки підтримці місцевої влади, друзів - колишніх спортсменів, і відчайдушного ентузіазму тренерів.

В цілому наша команда виступила вдало: 26 спортсменів – 21 призове місце – 9 перших, 7 других та 5 третіх. «Новенькі кулаки» Санчіну йшли до перемоги заповзято, бої не здавали, перемоги прямо «вигризали» в більш досвідчених супротивників: Костя Ронський (3м, м.Буча, Бучанська школа-інтернат), Андрій Дубінко (3м, м. Ірпінь, ЗОШ № 2), Дмитро Стрілець (3м, м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Денис Кривенко (3м, м. Київ), Пантелеймон Курпас (2м, м. Київ).

Радують перші чемпіонські титули у Артема Слєпченка (1м, м. Буча, ЗОШ № 4), Павла Буяла (1м, м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Павла Горбика (1м, м. Київ), Олексія Ольшевського (1м, м. Ірпінь, ЗОШ № 17), Олександра Горпинича (1м, м. Ірпінь, ЗОШ № 17), Олега Варущика (1м, м. Ірпінь, ЗОШ № 17). Титул «золоті дівчата» підтвердили дві Діани: Діана Лутченко (1м, 2м, с.м.т. Гостомель, військове містечко, ЗОШ №1 4) та Діана Кухар (1м, м. Ірпінь, ЗОШ №12).


урочисте відкриття

розбивання дошок

перед стартом

емблема школи

Діана Лутченко

з нагородами

Леонід Павленко

наші переможці


Ці змагання додали свою родзинку в історію «подвигів» спортклубу. Леонід Павленко відчайдушно провів три поєдинки, постійно отримуючи удари руками по голові (за правилами Кіокушин – це заборонено). Але ні на мить не здався, терпляче «для мами йшов до перемоги» - 3 місце. Талановитий спортсмен з Бучі - Діма Гончаренко – тиждень тому перейшов у категорію спортсменів 10-11 років. Але це, хоч і додало хвилювань наставникам, не завадило йому перемагати і посісти 2 місце, поступившись більш досвідченому одноклубнику. Наша гордість – Сергій Саблук, в першому бою травмував ногу, проте став чемпіоном, як і раніше завершаючи поєдинки нокаутами. Перемагаючи простуду до чемпіонства прагне Діана Лутченко.
Словом, кожен отримав по 2 перемоги; і на змаганнях і в житті – все як сказав отець Андрій.

Бажаємо нашим спортменам міцного здоров`я, сподіваємося на перемоги в наступних змаганнях.
спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.