Нас водять по колу

Багато людей звертаються до працівників управління Пенсійного фонду України (УПФУ) в Ірпені з приводу неправильних перерахунків пенсій. Останні відправляють громадян до суду. Обіцяють, що після його вердикту управління ПФУ прийме правильне рішення щодо позивачів. Вони навіть дають адреси адвокатів, які за гроші пенсіонерів пишуть різні види позовних заяв у відповідні державні органи.

Отримати своєчасну відповідь згідно із законом практично неможливо. Посилаючись на постійну зайнятість, чиновники футболять стареньких і немічних до інших інстанцій. Коли рішення не виконується, посилаються на відсутність коштів.

2 листопада я звернувся до Ірпінського міського суду з приводу не розгляду мого адміністративного позову від 13 вересня 2011 року. І ось яку картину довелося побачити.

Працівники суду викликали до кабінету №5 людей «пачками» – по 10 осіб. Їм швидко, протягом однієї-двох хвилин, повідомляли: до вашої заяви черга ще не дійшла; на сьогодні готуються до розгляду заяви, подані до 1 липня 2011 року.

Я хотів отримати письмове підтвердження, що у такий-то день приходив до суду, у черзі був 82-й. Але такого документа не дали. Мене особисто вражає той факт, що сотні людей звертаються до суду з приводу порушень управлінням ПФУ в м. Ірпені їхніх конституційних прав. Але справа не рухається з місця.

Хто відповідатиме за порушення законів України, чи стане правосуддя в нашому регіоні авторитетнішим?
Валентин Сапацинский, житель м. Ірпінь 
газета: "Ірпінський вісник" №48 від 25 листопада 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.