» » » Ірпінська молодь виходить на міжнародний рівень

Ірпінська молодь виходить на міжнародний рівень

Уже важко здивувати громаду рідного міста вагомими досягненнями, особливо коли йдеться про вихованців Ірпінської СЗШ № 12. Але щоразу знаходяться нові конкурси, які дають нові шанси. Тому важливо направити учнів, підштовхнути їх до значимого кроку в житті, щоб вони не помилилися, обрали власний щлях. Це добре знають учениці 10 класу школи лінгвістики – Олександра Містулова та Катерина Карпенко разом з директором цього навчального закладу Валентиною Антоненко (на фото).

У вересні 2011 року вони пройшли дуже складний відбірний тур конкурсу, який організував Європейський Молодіжний Парламент, написали англійською мовою твір «Яким я бачу економічне та політичне становище України через 10 років?». Протягом трьох днів у ліцеї міжнародних відносин № 51 м. Києва тривала перша шкільна сесія ЄМП в Україні.

Катя Карпенко працювала у складі комітету права та міжнародних відносин, роботу якого представляла 26 вересня 2011 року на засіданні Верховної Ради України. Це була резолюція на тему «Вирішення проблеми корупції в Україні», виголошена англійською мовою. Після слухання у парламенті відбулося голосування, а доповідач отримала сертифікат – свідчення активної роботи учениці.

Олександра Містулова представляла на цьому ж засіданні комітет із питань працевлаштування та безробіття в Україні, також виступила із завершальною промовою, про що має відповідний сертифікат. Без сумніву, це великий успіх.

Та цим ученицям нашої школи вже відомий смак перемоги, адже за плечима – перші та при зові місця на різних етапах всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.
Дівчата такі різні й такі схожі, передусім бажанням здійснити мрію. Олександра хоче стати міжнародним політологом, навчатися в Києво-Могилянській академії чи Сорбонні (Париж).

«Щастя, – думає вона, – не в грошах, не у високих посадах чи силі, а у свободі від печалі, у помірності почуттів та в душевному спокої». Майбутнє, ми перекона ні, за такими дітьми, як Олександра Містулова та Катерина Карпенко. Дівчата добре розуміють, що зараз треба багато й наполегливо трудитися, адже спілкування – важлива складова майбутнього успіху. А для того, щоб реалізуватися в житті, необхідно знати декілька мов, бо цього вимагає сучасний інтегрований світ. Нікого знанням англійської сьогодні вже не здивуєш, тому Олександра вивчає іспанську та французьку мови.

А Катерина мріє стати юристом, який спеціалізується на міжнародних справах, щоб захищати інтереси своєї Батьківщини. Вивчає іспанську та німецьку мови. Англійську опановує у школі, а також привано бере уроки у представника Британської Ради. Учениця двічі їздила в складі групи учнів СЗШ №12 до Великобританії, бо, як відомо, мову найкраще вивчати в країні, де вона є державною. Дівчина мріє вищу освіту здобувати за кордоном, але обов’язково повернеться додому і буде захищати інтереси України на міжнародному рівні.

Об’єднує цих юнок ще й те, що кожна прагне знайти свій шлях у житті. Ідеальним прикладом для них є мами – сильні, мудрі жінки, які з оптимізмом дивляться на світ, здатні приймати важливі рішення. Наш педагогічний колектив твердо переконаний: саме такі учениці досягнуть поставленої мети.


Фото В. Паламарчука
Світлана Рубан, учитель української мови та літератури 
газета: "Ірпінський вісник" №48 від 25 листопада 2011 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Гость
  • Гость (448)
  • Гостi
  • 25 листопада 2011 22:43
А чё на сайтах ЄМП и лицея 51 нет информации об великом успихе?

0