» » » » Визначилися переможці турніру «Футбольні надії Київщини»

Визначилися переможці турніру «Футбольні надії Київщини»

ІІ етап турніру шкільного фестивалю «Футбольні надії Київщини» серед команд шкіл міста Бучі завершився

10-11 листопада в спортивній залі Бучанської загальноосвітньої школи №4 проходив турнір серед команд 3-4-х класів шкіл міста Бучі.
У турнірі взяли участь 5 команд шкіл №1 і №2, №3 і №4 та команда школи-інтернату. Загалом, це – 96 учнів. Два дні команди виборювали право за вихід до фінальної частини турніру, але, звичайно, перемагають сильніші, більш підготовлені команди. За ІІІ-ІV місце у фіналі боролися команди шкіл №2 і №3. З рахунком 1:4 перемогла команда школи №3 і посіла ІІІ місце. Але справжнє футбольне дійство відбулося під час гри команд школи №4 і школи-інтернату. Футзальний футбол – специфічна гра, де потрібне швидке мислення гравця, швидка реакція, стрімка атака, точна передача м’яча партнеру по команді і, звичайно, сильні і точні удари по воротах. Ось такі якості і проявила команда школи №4. З рахунком 8:0 команда школи №4 перемогла (зайнявши І місце і вийшовши до обласного зонального ІІІ етапу турніру) команду Бучанської спеціалізованої школи-інтернат.Кращими гравцями турніру визнано гравців команди школи №4: воротар – Єгор Цирковнюк; гравці – Богдан Товстенко, Данило Мащенко, Ілля Кондратенко, Ілля та Нікіта Литвиненко.

Усі ці гравці нагороджені футбольними формами, а Єгор Цирковнюк і Богдан Товстенко – ще й «золотими» м’ячами. Гравці обох команд відзначені футбольними сувенірами. Команда-переможець – кубком і грамотами відділу освіти Бучанської міської ради. Вчителі-тренери команд фіналістів нагороджені медалями і вимпелами Міністерства освіти України.

Ще один солодкий сюрприз чекав на всіх від кухаря школи №4 пані Тетяни, яка спекла смачні пироги. Тож, вітаємо команду школи №4 та їх тренера-викладача Ніну Полякову з перемогою. Зичимо подальших спортивних злетів!

Ми запитали Ніну Полякову, як їй вдається щорічно приводити команди до перемоги?
- По-перше, тільки систематичні, повноцінні тренування приносять результат. А по-друге, мій інтерес: це бажання і вміння навчити дітей грати у футбол та бажання самих дітей навчитися цій грі – співпадають. От і є результат! Ще завжди відчуваю підтримку з боку батьків юних гравців, адже тренування проходять крім будніх днів, ще й по вихідних. Але не зважаючи на це – дітлахи не пропускають занять і з великим бажання приходять займатися футболом. Відчувається велика підтримка і з боку адміністрації школи №4 в особі директора – Алли Літкевич.

- А що це за нова команда з футболу «Капітошка-2»?
- Це – моя і батьківська гордість! Цього року вперше я набрала команду (7 діток) з дошкільнят віком від 4 до 5 років. Цю групу дітей я об’єднала з першокласниками. Але ви б бачили, як вони стараються!
Звичайно, заняття з малечою проводжу в більш ігровій формі, з меншими фізичними навантаженнями, але поступово вводжу в заняття і елементи футболу. Діткам це – цікаво, це їм подобається і вони з радістю приходять на кожне тренування. А батьки, сидячи на лаві в спортзалі, - з хвилюванням спостерігають за досягненнями своїх маленьких футболістів: «Чи справиться? Чи вийде? Чи зможе?»
Я запевняю – зможе! Адже це, в першу чергу, потрібно дітям. Моє ж завдання – до фізичної досконалості підвести дитину поступово, завдяки систематичним заняттям, враховуючи індивідуальні особливості фізичного розвитку дитини.
А ще я мрію, що гравці «Капітошки-2» виведуть на поле стадіону «Ювілейний» в Бучі одну із команд-учасниць Євро-2012.
газета: "Бучанські новини" №46 від 25 листопада 2011р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.