» » » » Кулаки «Санчіна» привезли з Санкт-Петербургу кубки

Кулаки «Санчіна» привезли з Санкт-Петербургу кубки

20 листопада серед найсильніших представників Ленінградської обл., Петрозаводську, Великого – Новгороду та Новгородської обл., Москви та Московської обл., Іваново, Мурманська, інших регіонів Росії, Естонії звучали прізвища кращих спортсменів з Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Хвилювалися дуже, бо дехто в Росії був вперше, і вперше представляв державу, а не клуб.

В м. Санкт-Петербург Ірпінський с/к «Санчін», як кращих на Україні з клубів стилю Ояма карате, запрошують щорічно. Та не завжди вдається потрапити на грандіозні змагання. Вшосте за роки існування клубу «санчіновці» завітали до Північної столиці – м. Санкт–Петербургу.
Чому так далеко? Хіба не можна було б на Україні, не витрачаючи чималі кошти, знайти достойних супротивників? І можна, і треба, і … «наші» не тільки виграють. Бо чимало є талановитих серед наших земляків. Та підготовка до чемпіонату світу серед дітей та юніорів … словом, треба було перевірити свої сили з російськими спортсменами.


прогулянки містом

У музеї іграшок


Як завжди першою стала Анна Бабич (м. Буча, ЗОШ №1). Хоча в першому двобої довелося трохи похвилюватися, бо «товаришка» з м. Сольци, Новгородської області - видалась уміла. Анастасія Ейсмунт (м. Ірпінь, Податкова академія) цього разу серед дівчат 16-17 років в абсолютній вазі стала призеркою, поступившись спортсменці з Петербургу. Золото виборов, достроково, нокаутом завершаючи всі поєдинки, Сергій Саблук (Гостомель, ЗОШ №14-військове містечко). Серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 50 кг (з власною вагою 37 кг) 4 місце посів Олександр Журибіда (с.м.т. Гостомель, ЗОШ №13). Йому було нелегко, та виступав достойно. Можливо і цих хлопців в майбутньому зарахують до збірної України.


Чотирьох представників клубу, учнів і вихованців спортивного клубу «Санчін», що об’єднує дітей Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля та столиці, вітав з перемогою офіційний представник інтернаціональної федерації Ояма карате в Росії Ігор Губайдулін: «Україна цього разу отримала гарні нагороди, вам є що везти додому. Сподіваюсь на гарні бої і більше українських спортсменів у квітні наступного року, на Фестиваль бойових мистецтв. Бажаю вдалих виступів і надалі».

А напередодні, 19 листопада в м. Славутичі двадцять юних колег по збірній с/к «Санчін» виборювали перемоги на змаганні «Золота осінь Славутича». Вони здобули 10 призових місць. Павло Горбик м. Київ, зайняв перше місце у двох вагових категоріях. Кращими серед наших земляків стали: Артем Олійник (1м, Ірпінь, ЗОШ №12), Олексій Ольшевський (2м, м. Ірпінь, ЗОШ №17), Артем Слєпченко (2м, м. Буча, ЗОШ № 4), Михайло Войтенко (3м, м. Ірпінь, ЗОШ №17), Дмитро Стрілець (3м, м. Ірпінь, ЗОШ №3).


М. Губайдулін відкриває змагання

А. Бабич, 1м

переможці змагань

перед змаганнями

Сергній Саблук, 1м, 11 років


Діти, батьки спортклубу «Санчін» і всі, хто їх підтримують, своєю працею та вмінням перемагати на татамі і в житті гідно представляють місто, множать славу його як в Україні, так за її межами.

Удачі Вам, перемог, честі!
спеціально для www.bucha.com.ua  
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.