» » » » У 2012 році ФК «Буча» гратиме в Національному Кубку України

У 2012 році ФК «Буча» гратиме в Національному Кубку України

Блискуча перемога ФК «Буча» у Кубку України серед аматорських команд змусила всіх знову заговорити про великий потенціал команди і її майбутнє. Поступово всі емоції утихомиряться і попереду буде кропітка робота, виснажливі тренування, нові матчі і нові здобутки. Про те, якими завданнями «житиме» футбольний клуб найближчим часом, – розповідає президент ФК «Буча» Василь Олексюк.

- Василю Павловичу, що відчуває керівник футбольного клубу – володаря Кубка України серед аматорів?
- Насамперед, я вітаю всіх вболівальників, всю територіальну громаду міста Бучі з величезною перемогою. Це – перемога всіх бучанців, які постійно відвідують матчі, хвилюються за своїх улюбленців, присутні поряд з ними на виїзних іграх!
Я відчуваю гордість і радість. Перемога в Кубку України серед аматорських колективів – це, передусім, дуже серйозний показник розвитку команди на рівні країни. Він дає можливість переможцям і фіналістам грати в Національному Кубку України. А це – один з найвищих ступенів, який може досягнути місцева футбольна команда. Тож скоро зможемо показати себе і в цих змаганнях. Скажу, що це водночас і почесно, і дуже відповідально для колективу. Але вірю, що наші футболісти нас не підведуть.

- Проте перемога ФК «Буча» не стала для вас несподіванкою…
- Звичайно, буде лукавством, якщо скажу, що не очікували цього. Вже навіть після того, як вся наша делегація була на виїзній грі у Сімферополі (розмістилися на базі ФК «Крим теплиця»), стало зрозуміло, що ми – лідери. Тоді ФК «Буча» отримав перемогу над ФК «Гвардієць» з рахунком 3:1. Наставники наших суперників сказали, що ФК «Буча» - більш тактично грамотніший, фізично сильніший. Але футбол часто є непередбачуваним. Тому до другого фінального матчу ми також ставилися з великою відповідальністю, бо не мали морального права на помилку. Залишалося зробити останній крок – і, вважаю, ми впоралися зі своїм завданням на «відмінно». Фінал гри (проходила в Бучі на стадіоні «Ювілейний») дійсно став видовищним. ФК «Буча» знову переміг ФК «Гвардієць» з рахунком 4:1. Загальна кількість забитих і пропущених голів, а це – 7:2 на нашу користь, дає підстави стверджувати, що футболісти Бучі – найкращі.

- Поза грою, як гравці і тренери «Гвардійця» ставилися до нашої команди?
- Однозначно дружньо. Хлопці обох команд так чи інакше перетиналися в командах майстрів – хто в першій, а хто в другій лізі України, і навіть в прем’єр-лізі. Адже багато футболістів, які зараз грають за ФК «Буча», є професійними гравцями (але наразі не мають контрактних зобов’язань). Тому поводилися відповідно – вони вміють гідно приймати і перемоги, і поразки. Та й взагалі, рівень футболу в Україні росте, а це – і якість гри, і добрі відносини різних сторін. Не є виключенням і Київська область. Зокрема, організація проведення тих чи інших чемпіонатів і змагань стала більш організованою і відповідальною.

- Можете когось виокремити серед гравців клубу, як дійсно найкращих і перспективних футболістів?
- Ні, всі вони – молодці. Футбол – це команда гра, де кожен виконує своє завдання, а результат в усіх спільний. Тому будь-яка перемога чи поразка лежить на всій команді та її тренері. Зауважу, що хлопці віддавалися грі сповна, тому й мають чудовий результат. А за колектив хочу сказати, що він є дружнім і зіграним.

- Які футбольні зустрічі за участю ФК «Буча» відбудуться найближчим часом?
- Практично всі футбольні команди Київщини підійшли до завершення сезону. Приємно, що суперкубок Київської області також відбудеться за участю бучанців. 19 листопада у матчі зустрінуться ФК «Буча» та ФК «Діназ» (гра відбуватиметься у Борисполі). Це – також подія, і прошу всіх земляків вболівати за нашу команду!
А 26 листопада, о 13.00 годині (у м. Києві на стадіонні ім. Баннікова), відбудеться суперкубок України з футболу, де ФК «Буча» зустрінеться з ФК «Нове життя» (Полтавська область) – переможцями Чемпіонату України серед аматорів. Давайте підтримаємо наших земляків!

- Яким чином команда буде «рости» і розвиватися надалі?
- Взимку робота не припиниться, бо будемо готуватися до наступного футбольного сезону. Добре, що матеріальна база дозволяє це робити. Бучанська міська влада, в особі голови – Анатолія Федорука, піклується про розвиток фізичної культури і спорту: побудований чудовий стадіон зі штучним покриттям по вул. Чкалова, який забезпечить тренування за будь-якої погоди.
Крім того, восени 2012 року ФК «Буча» буде грати в Національному Кубку України. Тож, працювати є над чим.
Не виключені і товариські зустрічі з нашими містами-побратимами (зокрема, з Польщі), приурочені до Євро-2012. Такі перемовини ведуться і цілком можливо, що задум втілиться у життя. Думаю, що це принесе величезне задоволення і футболістам, і усім вболівальникам обох країн!
15 -10

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №42 від 18 листопада 2011 р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ОТЧАЯННЫЙ

OFFline

Прикольно!

0