Футбольні надії Київщини

8 та 9 листопада у школі № 4 відбувся перший етап фестивалю «Футбольні надії Київщини» серед перших та других класів чотирьох бучанських шкіл та школи-інтернату. У фінал не пройшла лише команда ЗОШ № 1. Перше місце із рахунком 6:1 вибороли футболісти школи № 4. Вони продемонстрували захоплюючу командну гру. Друге місце отримала команда школи № 2.

У поєдинку за третє та четверте місце змагалися школа-інтернат та ЗОШ № 3. Юні футболісти із школи-інтернату перемогли з рахунком 6:0. Також у номінації «Кращий гравець» нагороди – статуетки футбольних м`ячів – отримали Рубан Олександр із школи № 4 та воротар Смирнов Дмитро із школи № 3. Медаль також отримала Ольга Дідловська із команди школи № 2, адже вона єдина дівчина серед хлопчачого колективу і зарекомендувала себе як гарний гравець.

За словами тренера команди школи №4 Полякової Ніни Володимирівни, їхня перемога – результат систематичних тренувань. Сам футбол, як і інші види спорту, тренер називає чудовим способом оздоровлення підростаючого покоління. Тому потрібно проводити більше таких змагань. Щодо проблем, які виникають під час та подібних футбольних турнірів, Ніна Володимирівна називає відсутність у юних футболістів форми, жаліється, що діти грають хто у чому може, та звертається до бізнесменів: «Будь ласка, одіньте, купіть форму для дітей із шкіл № 1, № 2, школи-інтернату та школи-садочку». Головна мрія у тренера – критий спортивний комплекс з футбольними полями, щоб діти мали всі комфортні умови для тренувань.Команди нагороджували кубком, грамотами, смачними пирогами. За смаковинки окрема подяка шеф-повару школи № 4 Тетяні Вікторівній. Крім того, за організацію цього фестивалю варто подякувати відділу освіти, адміністрації школи № 4, зокрема директору Аллі Миколаївні Літкевич, тренерам усіх команд, які наполегливо готували дітей до поєдинку, та батькам юних футболістів, які докладають чимало зусиль для виховання у малечі любові до спорту.
Незабаром буде продовження змагань серед учнів старших класів...
Мар`яна Засипкіна 
газета: «Бучанські новини» №44 від 11 листопада 2001 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.