Бучанська «Фабрика зірочок»

Кожного свята на сцені для нас виступає талановита молодь – юні бучанці. Вони – активні та наполегливі – вдосконалюють свої співочі здібності у Бучанській школі мистецтв імені Левка Ревуцького. Вже кілька років активно діють й розвиваються вокальні колективи: «Акварель», «Каприз» та «Круті дівчата». Про те, як живуть поза сценою юні зірочки, навчаються та вдосконалюють свої здібності, ми запитали в одного з викладачів – Ольги Моторі. Вона щиро поділилася враженнями про своїх вихованців та розповіла про плани на майбутнє. Бо вже ось-ось підросте нова когорта талановитих артистів.

- Найперше хотілося б дізнатися про діяльність ваших колективів за останній час.
- Цього року в школі мистецтв відкрився новий творчий відділ – театр естради «Фабрика зірочок». Цей задум було здійснено за підтримки заступника Бучанського міського голови із соціально-гуманітарних питань – Лариси Матюшенко та начальника відділу культури та спорту Наталії Рохманюк й завуча школи Олени Дубравіної.

- Ви кажете, що з’явилися нові вакансії і викладацький склад школи мистецтв збільшився?
- Так, завдяки підтримці депутатів, до нас приєдналися ще три викладачі: фахівець із естрадного вокалу - Ольга Баклан, яка ще зовсім недавно була ученицею школа, а нині, закінчивши музичний інститут ім. Глієра, сама навчає вокальному мистецтву.
З’явилися нові предмети: акторська майстерність та ритміка, які викладають Лідія Хуторян і Марина Айрапетян. Також разом з нами працює звукорежисер Дмитро Бованенко, який супроводжує зірочок на конкурсах, і щодня на репетиціях, що є «плюсом» для вокалістів.

- Тож як тепер розвиваються колективи?
- Гурти «Акварель», «Круті дівчата», які існують вже давно, колектив «Каприз» та інші солісти (Марина Онищенко, Костя Стамбірський, Анастасія Галака) відтепер об’єднані в естрадний відділ під назвою «Фабрика зірочок». Це дасть змогу учням розширити свої здібності, ще більше відкритися на сцені і дивувати глядачів своїми новими та цікавими виступами. А на конкурсах – здобувати щораз вищі місця.

- Розкажіть про успіхи ваших учнів.
- Гурт «Акварель» - п’ять юних дівчат-красунь. Вони цьогорічні випускниці, займаються вокалом п’ять-сім років, вже закінчують музичну школу, хоча мають бажання залишитися і продовжити навчання. Минулого літа дівчата здобули 3 місце на Міжнародному фестивалі «Всі ми діти твої, Україно». Нині ж готуються до конкурсу, який відбудеться у Трускавці.
«Каприз» вперше цього року взяв участь у Міжнародному фестивалі естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена». Також у цьому конкурсі брали участь і вокалістки гурту «Круті дівчата», що отримали дипломи лауреатів І та ІІ премій. Колектив «Каприз» став лауреатом, а також учасники гурту отримали окремий 50-відсотковий сертифікат на запис своїх пісень у студії звукозапису «Севастополь».
У жовтні ансамбль «Каприз» став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Музичне сузір’я». Відкриттям цього конкурсу стала шестирічна Даринка Чорна, яка зачарувала журі конкурсу та глядачів піснею «Гармонь моя».

Настя Товстенко нещодавно взяла участь у конкурсі дитячої пісні «Соловейко України», який відбувався за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у м. Миргороді. Наша солістка потрапила до числа кращих учасників Міжнародних і Всеукраїнських дитячих пісенних змагань, стала лауреатом конкурсу. 3-го листопада Настя була запрошена на зустріч з Леонідом Кучмою. Зараз наша маленька зірочка готується до виступу у Київській Національній Філармонії. Тут вона співатиме під музичний супровід Національного оркестру народних інструментів, який відбудеться 12 грудня. Тож запрошуємо всіх охочих.


- Які маєте плани?
- Вже зараз починаємо готуватися до звітного концерту, що відбудеться у березні 2012 року.
А серед найближчих планів – виступ солістів: Насті Герасименко, Кості Стамбірського, Марини Онищенко, Вероніки Костащук, Насті Кульчицької та ансамблю «Акварель», які будуть брати участь у творчому вечорі композитора Нелі Кушнір. Він відбудеться 21 грудня в СБУ у Києві. Також солістка Марина Онищенко, разом з колективом «Оксамит», побувають на вечорі відомого композитора – Михайла Катричка.
Бажаємо нашим маленьким бучанцям нових творчих злетів та перемог. Безперестанно надихатися творчістю і впевненістю у собі. Щоб їхні маленькі «зірочки» постійно дарували радість і тепло вдячним глядачам.
Вікторія Кончаківська 
газета: «Бучанські новини» №44 від 11 листопада 2001 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.