» » » Ірпінь завершує будівництво державної дороги

Ірпінь завершує будівництво державної дороги

Ірпеню не звикати до візитів високопоставлених чиновників. Але нині, коли найближчим часом намічається здача в експлуатацію дороги Ірпінь-Київ на ірпінському відрізку, спостерігається їх особливо великий «наплив». Це засвідчила і нарада, яка відбулася минулого вівторка в «резиденції» Національного університету державної податкової служби України. Її проводив перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Микола Мездрін (на фото вгорі зліва). Пізніше до обговорення нагальних питань підключився і народний депутат Петро Мельник. Владу представляв перший заступник міського голови Микола Головкевич.

Цікаво простежити, в якому ключі відбувалася розмова. Головні дійові особи не лили воду на млин – переважала конкретика: що зроблено і які роботи треба прискорити. І, звичайно, мова йшла про освоєння коштів – цифри фігурували у мільйонах гривень.

Микола Мездрін звернувся до керівників виробничих підрозділів: «Скільки техніки задіяно на дорозі? Чи достатньо людей?». А коли почув, що для виконання робіт не вистачає ще два десятки бригад, відразу поставив вимогу: «Негайно збільшить їхню кількість!». І додав: «Ставлю завдання завершити асфальтування вул. Карла Маркса за декілька днів!».
Один із керівників підрядної організації озвучив: «Миколо Геннадійовичу! Потрібні ще кошти на труби!». «Скільки?». З вуст будівельника прозвучала цифра: «Майже два мільйони гривень!». «Поспішайте підготувати відповідні документи! Це бюджетні кошти», – відповів перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України. Потім ряд керівників будівельних організацій доповіли про встановлення більше 200 дорожніх знаків, а також електричних опор, облаштування тротуарів, роз’їздів тощо. І тут же отримали чітку вказівку: «При встановленні опор та знаків повинні бути присутні всі служби!».

У діалог втрутився і Петро Мельник. У цілому він висловив задоволення темпами будівництва. «Дуже напружена робота на ірпінському відрізку дороги завершується. Ефективно освоєно мільйони державних коштів. Тепер нам треба думати про відрізок шляху Романівка-Київ. До початку Євро-2012 автомагістраль має бути здана в експлуатацію!».
6 -3

Василь Острозький 
газета: «Ірпінський вісник» № 45 від 4 листопада 2011р.
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.