Василь Олексюк: «Сезон для ФК «Буча» – вдалий»

Останній матч сезону вболівальники могли спостерігати 1 листопада на полі бучанського стадіону «Ювілейний». На завершальному поєдинку обласного чемпіонату ФК «Буча», володар Кубка Київщини, приймав київську команду «Моноліт».

Нагадаємо, що зустріч цих двох команд у першому колі закінчилася з рахунком 6:1 на користь бучанців.

Під час матчу у Бучі господарі поля ще раз підтвердили свою першість. Футбольні баталії після першого тайму закінчилися з результатом 1:0. У другому таймі напружена боротьба не вщухала і продовжилася видовищною грою. Суперники бучанців хоча і намагалися активізуватися, проте так і не змогли пробити жодного м’яча у ворота ФК «Буча». Наші ж гравці навпаки – в азартній грі не шкодували сил. І розгромили киян, забивши ще чотири голи. У результаті напружена та цікава гра закінчилася з рахунком 5:0.

Президент ФК «Буча» Василь Олексюк коментує останні події з життя футбольного клубу
та ділиться найближчими планами:
– Задачі, які ставилися перед ФК «Буча» до початку чемпіонату – виконані. ФК «Буча», обігравши по сумі двох матчів львівську команду «Самбір» (1:0 обидві гри), вийшла у фінал Кубка України серед аматорських колективів. Відбулася остання календарна зустріч Кубка чемпіонату Київської області, де ФК «Буча» посів почесне п’яте місце із 16 команд. До того ж, бучанці другий рік поспіль володарі Кубка Київщини. Тому вважаю, що сезон для команди – вдалий.
Попереду ще дві гри Кубка аматорів України. Вже у неділю, 6 листопада, відбудеться перша зустріч з кримськими суперниками. А 12 листопада, матч-відповідь у Бучі. Також очікується гра на суперкубок Київської області, де ФК «Буча» зустрінеться з ФК «Діназ» (Вишгород).
Далі – зима. Підготовка до наступного року, будемо готуватися до наступних чемпіонатів та турнірів. Значних змін не передбачається. Хіба що може бути підсилення команди до нового сезону.
Дякуємо всім вболівальникам, що ходять на футбол, вірять в команду і чекають від неї перемог!