» » » » "Санчін" готується до Чемпіонату Світу серед дітей та юніорів

"Санчін" готується до Чемпіонату Світу серед дітей та юніорів

Кожен школяр з нетерпінням чекає канікул. І не обов’язково тому, що набридло сидіти за партою і зубрити розділи з підручника. Просто зібралася купа важливих дитячих справ, на які не вистачає звичайних вихідних. А ще… останні теплі деньки… можна і в футбол, і до лісу, і на роліки…. Та що завгодно. Це ж ка-ні-ку-ли!!!

Проте для 30-ти українських школярів саме на час канікул припали тренувальні збори дитячо-юнацької збірної України з Кіокушин кан карате-до Ренмей по підготовці до Відкритого Чемпіонату Світу серед дітей та юніорів. Звичайно ж в канікули, щоб підготовка до «Світу...» не завадила навчанню. Від Київської обл. до дитячо-юнацької збірної включили і трьох наших земляків: Анну Бабич (м. Буча), Олега Шарапова (смт. Гостомель) та Анастасію Ейсмунт (м. Ірпінь, Податкова Академія).

Звичайно кожен радів нагоді зустріти старих друзів, особливо з Вишгороду та Тернополя, поспілкуватися і попрацювати разом, хоч кожен розумів, що сил і часу на розваги не буде. Починалося все як в старому кінофільмі… потяг, зграйка молоді в купе, гітара, спогади про минулі збори, змагання і, звичайно, філософські розмови інструкторів. Потім було море: холодне і бурхливе, але як завжди прекрасне й величне; а ще прогулянка майже безлюдним восени приморським містечком Кирилівка (Запорізька обл.).

А далі почалася виснажлива для спортсменів і кропітка для їх наставників робота. Одні наполегливо, щосили (іноді й більше) вчилися та напрацьовували необхідну витривалість, комбінаторику, інші – помічали й виправляли помилки, придумували щораз нові й складніші випробування, щоб попередити ймовірні труднощі змагань.

Руслан Анатолійович Галигін – тренер дитячо-юнацької збірної України підготував гарну програму на кожне тренування. І хоча нового в роботі було небагато, та він так вміло поєднав навантаження, розподілив завдання, що завжди було цікаво, незвично і ми тільки дивувалися, як витримували все. Звичайно ж відмінне оснащення спортивної зали спеціальним реманентом допомогло кожному спортсмену отримати належне навантаження і виконати необхідну технічну програму. А ще щоденні марафонські поєдинки, навіть з інструкторами, і лякали, і вчили, і надихали на нові спортивні «подвиги»…

Шановні меценати!
Підтримуйте майбутніх чемпіонів!

тел.: 093-366-92-15


спочатку було море..

О.Шарапов працює на 'лапах'

вхід до зали

І.Мазур (м.Миколаїв) перестарався..

проба руки

інструктори одразу ж виправляють помилки..

кращий боєць - Тетяна Чубата (м.Тернопіль)

А. Бабич в парі з чемпіонкою
Європи Т. Чубатою

наші інструктори

"кулаки Санчіна"

Сподіваємося, що наші спортсмени, отримавши горну підготовку, виступлять вдало.
спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.