» » » Ірпінь активно готується до Євро-2012!

Ірпінь активно готується до Євро-2012!

Головна спортивна арена України – комплекс «Ювілейний» – урочисто введено в дію. Тепер черга за Ірпенем.

У нашому місті будівництво спортивного комплексу на території Національного університету державної податкової служби України, який зводиться до футбольного чемпіонату Європи, знаходиться на завершальній стадії. Нині спортивну арену не впізнати. Прискореним темпами зводиться ще одна трибуна для глядачів, роздягальні, вирівнюється футбольне поле, яке застелять трав’яним газоном. Синтетичне покриття, яке слугувало багато років, зняли – його планують використати для іншого футбольного поля.

Об’єкт – під наглядом УЄФА, отож здійснюється постійний і прискіпливий контроль за його введенням в експлуатацію. Проект розроблявся згідно з вимогами вітчизняного законодавства. Але вже у ході будівництва довелося здійснювати коректування, виходячи з вимог УЄФА. А вимоги ці жорсткі і водночас обов’язкові для виконання. Скажімо, зал для прес-конференцій має бути розрахований на 150 місць, з підключенням до Інтернету.

Тренувальну базу в Ірпені до Євро-2012 оглядають представники
компанії «Укравтодор», служби автомобільних доріг у Київській області, народний
депутат Петро Мельник та міський голова Володимир СкаржинськийРесторан, буфет, медпункт, гуртожиток для фанів – це також обов’язковий елемент інфраструктури. З цими об’єктами немає проблем, зокрема в період проведення футбольного чемпіонату студенти звільнять місця у гуртожитку для гостей. Для кожної команди передбачені роздягальні з окремим входом, масажні кімнати. Цікаво знати, що включає в себе роздягальня для тренерів. Кімната має бути відокремлена від роздягальні гравців, але поруч з ігровою зоною, недоступною для широкої громадськості та ЗМІ. Її «начинка»: 5 шаф із замками для одягу, 5 стільців, стіл, масажний стіл, холодильник, холодильна камера (на 20 літрів), дві душові кабіни, один піддон для чищення взуття, фен і т.д. Враховано всі побутові дрібниці!

Особлива увага приділятиметься забезпеченню охорони футбольної команди та обслуговуючого персоналу.
– Ми всі вимоги УЄФА врахували, – розповів «Ірпінському віснику» заступник проректора з будівництва Національного університету державної податкової служби України Артем Гордійчук. – Можу стверджувати: спорткомплекс до футбольного чемпіонату Європи зведемо до кінця нинішнього року.
До нас вже їдуть представники іноземних команд, знайомляться з інфраструктурою. Вони, якщо говорити коротко,
задоволені побаченим.
Представники підвідомчої групи координаційного штабу з підготовки до Євро-2012 зазначили: «Ірпінь до чемпіонату готується дуже серйозно. Тут тренувальна база зводиться з вимогами УЄФА. Що, на жаль, не скажеш про спортивний об’єкт у Бучі».

Залишилися задоволеними від побаченого представники Федерації Футболу України, компанії «Укравтодор», служби автомобільних доріг у Київській області. Оглянули тренувальну базу також народний депутат Петро Мельник та міський голова Володимир Скаржинський.
Василь Закревский 
газета: «Ірпінський вісник» № 44 від 28 жовтня 2011 р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.