» » » » Санчін перемагає у Всеукраїнському чемпіонаті

Санчін перемагає у Всеукраїнському чемпіонаті

Людина живе доти, поки живе про неї пам’ять, поки учні і послідовники втілюють в життя розпочате. У грудні кожного року каратисти з усієї України приїздять до Тернополя, щоб вшанувати пам’ять великого майстера, вчителя, тренера з карате Віталія Кушнірика.

23 березня 2008-го через хворобу (рак мозку) пішов з життя тренер збірної України з карате Віталій Кушнірик. І сьогодні перед очима повна зала людей в Будинку скорботи поблизу Мікулинецького кладовища в Тернополі. Біля труни в білих кімоно несуть варту учні Кушнірика. Руки, зігнуті в ліктях, кулаки стиснені, - як перед боєм…
Він виховав хороших бійців, гарних людей.


З ініціативи його учнів та за підтримки започаткованої ним Тернопільської обласної федерації Кіокушин кан карате-до Ренмей, організовується щорічний Всеукраїнський Чемпіонат з Кіокушин карате.

З 2006-го, коли ці змагання започаткував сам Віталій Богданович, збірна Санчін приймає в них участь. Найбільшою мрією Віталія Кушнірика було передати свої знання сину, якому на той час виповнилося тільки пів року…. Щороку Санчіновці готують подарунок для малого і яку можуть фінансову підтримку. Тому що вважають його своїм побратимом, учнем свого клубу. Завжди на турнір приходять рідні Віталія. І гарними поєдинками кожен боєць старається довести, що справа їх сина, чоловіка та батька має продовження в нових спортсменах і тому потрібна людям.

Цього року змагання відбулися 5-6 листопада, як 2-й відбірковий етап на дитячий чемпіонат світу.
Наша команда була найчисельнішою - 28 чоловік, наймолодшою за віком учасників, наймізернішою за їх ростом. Та це не завадило і цього разу збірній Санчін здобути 19-ть призових місць: 7 - перших, 6 – других та 7 третіх.

Деякі перемоги можна назвати традиційними. Анна Бабич (м. Буча, ЗОШ №1), виступивши, як всі старші за рівнем учні Санчін в двох номінаціях - в куміте та в ката (учбові комплекси), здобула два перших місця.

Юрій Мартиненко (м. Ірпінь, ЗОШ №3), Анастасія Ейсмунт (м. Ірпінь, Податкова Академія), Діана Кухар (м. Ірпінь, ЗОШ №12), Павло Горбик, Олексій Гурвич (м. Київ, Санчін) – теперішні чемпіони змагань.
Відкриттям для спортклубу в змаганнях стали перемоги Георгія Пасенчука (м. Буча, шкокла-інтернат), Максима Тушинського (м. Буча), Юлії Стратійчук (м. Ірпінь, ЗОШ №3).
Хто-зна, можливо, саме вони наступного разу поїдуть на дитячий чемпіонат світу.

Проте інструктори, як завжди, незадоволені і шукають нових завдань для учнів. Адже й супротивники щоразу стають сильнішими, щоразу готують нові технічні несподіванки. Маємо до всього бути готовими.

дружина з сином,
батьки Віталія Кушнірикуа

Юра Мартиненко (1м), з першим інструктором

А.Бабич (1м)

Галина Андрійчук (3м)

Діана Кухар (1м), Женя Горбик (3м)

кулаки Санчіну

в очікуванні поєдинку

Настя Ейсмунт (1м)

Юля Стратійчук (3м)

Олексій Гурвич (1м), Лавр Скляр (2м)

під час перерви


Побажаємо молодим спортсменам міцного здоров`я та мужності.
спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.