» » » » Міжнародний Чемпіонат з Кіокушинкай карате Унія України

Міжнародний Чемпіонат з Кіокушинкай карате Унія України

22 жовтня, переддень осінніх канікул, спортсмени-каратисти з Гостомеля, Бучі, Ірпеня – 10 дітей збірної с/к Санчін, знову, вже вдруге цього року (16.09. м.Мукачево – Кубок Європи) виборювали на Закарпатті в м. Ужгороді – перемоги. Попередньо Ужгородський міський спортивний клуб “Чемпіон” планував провести Відкритий чемпіонат Закарпатської області. Та популярність саме цих змагань зросла на стільки, що цього разу об’єднала 25 команд з різних областей України, Німеччини та Грузії, набувши статусу міжнародних.

С/к «Санчін» вперше прийняв участь в змаганнях саме в Ужгороді, хоч з Федерацією Кіокушинкай карате Унія співпрацюємо з 2007-го року, виступаючи на спортивних заходах, що проходили в Одесі (керівництво Бранч Чіфа Півдня України Танклевського Ю.О.) та Києві (керівництво Бранч Чіфа Києва та області Гусейнова О.А.).

Чому так часто збірна виїздить на змагання? По-перше, щоразу склад збірної змінюється. Адже кожному учневі слід набувати певного досвіду на високого рівня змаганнях. По-друге, троє «санчіновців», наших земляків, зараховано до складу збірної України, що в грудні поїде на дитячий чемпіонат світу. По-третє, коли їдуть троє, щоб здобути новий досвід і відпрацювати вивчене в двобоях, то чому б не поїхати решті?

Цього разу результати вдалі. З десяти спортсменів п’ятеро стали чемпіонами Міжнародного Відкритого Чемпіонату: Анна Бабич (м. Буча, ЗОШ № 1), Дмитро Гончаренко (м. Буча, ЗОШ № 4), Павло Мандалина (м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Юрій Мартиненко (м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Лавр Скляр (м. Київ); і черверо – призерами, виборовши 2 місце: Ольга Мартиненко (м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Дмитро Стрілець (м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Іван Лут (м. Ірпінь, ЗОШ № 3), Олег Шарапов (смт. Гостомель, ЗОШ №14).

Двобої були важкими. За рішенням суддівської колегії деякі вагові категорії об’єднали і багатьом довелося працювати в абсолютній ваговій. Це було незвичним для Діми Гончаренка та Діми Стрільця, але не завадило обом перемагати. А ще… спортсмени з Німеччини для наших були «новинкою», зустрілися з ними вперше. Сподіваємося і наступного разу на перемогу.

До Чемпіонату світу залишився місяць підготовки, спортивні збори та два відбіркових змагання. Разом зі старшими учнями підготовку проходять і молодші, щоб згодом стати гідною зміною.

Збірна Санчін

Інструктори, рефері Закарпаття

Керівники федерації

Наймолодші - Стрілець Діма, Скляр Лавр

2 місце: Ольга Мартиненко

Виступ президентів Федерації
Кіокушинкай Унія України С.С. Шмат
та Федерації Кіокушинкан карате-до К.Л. Височинського


Дмитро Гончаренко
І. Колос, спеціально для www.bucha.com.ua 
САНЧІН
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.