» » » Дорога Ірпінь-Київ: графік роботи цілодобовий!

Дорога Ірпінь-Київ: графік роботи цілодобовий!

Кажуть, українці довго запрягають, але зате швидко їдуть.
Цей вислів можна застосувати і до будівництва дороги Ірпінь-Київ: протягом багатьох років ми говорили про необхідність цієї автомагістралі, але до активних дій не приступали. І нарешті процес, як казав відомий політик, пішов. Можна застосувати термінологію радянських часів: по-ударному працюють всі служби, причетні до будівництва дороги. І це не перебільшення. Темпи робіт не тільки не спадають, навпаки, зростають.
Ірпінь ще не бачив такої великої кількості дорожньої техніки, спеціалізованих будівельних організацій.


Коментар міського голови Володимира Скаржинського:
– Розроблено проект дороги першої категорії, отож вона має бути тільки добротною. Виходячи з цього, якість робіт повинна бути надзвичайно високою. Халтура тут не проходить – за цим пильно стежить технагляд.
– Звичайно, як і в кожній справі виникають якісь питання. Такого не буває дня, щоб не виникали. Ми інколи приймаємо безкомпромісні рішення, десь переконуємо людей, що так буде краще.
Щоранку, о 7.30, відбуваються наради. А ввечері підбиваються підсумки зробленого, ставляться нові завдання. Нині плануємо до кінця цього місяця покласти асфальт від вулиці Пушкінської до Податкового університету.
Мені дуже подобається, як люди працюють. Цілодобово!
Скажімо, вночі вантажні автомобілі доставляють сюди близько 1000 тонн щебеню! Тут представлено багато регіонів держави: Одеса, Умань, вся Київська область. Є люди, які під час будівництва дороги бачать лише недоліки - критикують, знімають відеоролики. Нехай! А нам своє робити!


Фото В. Паламарчука
6 -3

Микола МЕЛЬНИЧУК 
газета: «Ірпінський вісник» №43 від 21 жовтня 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.