» » » У Бучі відбувся семінар представників обласних організацій Партії регіонів

У Бучі відбувся семінар представників обласних організацій Партії регіонів

13-14 жовтня у Бучі, на базі навчального центру "Зелена Буча", проходитиме семінар представників регіональної організації Партії регіонів. З робочим візитом до нашого міста завітали представники з усієї України..

Головна мета зустрічі – підвищення ефективності роботи осередків партії, обмін досвідом і найкращими напрацюваннями між регіонами України, а також налагодження взаємодії і двостороннього діалогу. Ще одне завдання, поставлене перед усіма учасниками конференції, це – перемога на парламентських виборах у 2012 році та продовження розпочатих реформ.

Ділове засідання відкривали високі посадовці: перший віце-прем’єр-міністр України, керівник Центрального виборчого штабу Партії регіонів Андрій Клюєв, народний депутат України, Перший заступник Голови Партії регіонів Володимир Рибак, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, голова Центральної контрольної комісії Партії регіонів Микола Бєлоблоцький, голова Київської обласної ради Олександр Качний та інші чиновники.

Зокрема, Володимир Рибак зробив акцент на продовженні реформ, розпочатих Президентом України Віктором Януковичем. Разом із тим посадовець зазначив: миттєвого результату не може бути, для цього потрібно працювати. «Це як пігулки – спочатку гіркі, але зрештою допомагають і лікують», - порівняв він.

А губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк поділився перед присутніми формами і методами роботи по соціально-економічному розвитку Київської області. Він звернув увагу на існуючі соціальні програми, підтримку обдарованої молоді, програму «Київщина без окраїн» (рівний розвиток усіх районів області). Усе це в комплексі, за короткий період, дало вагомі результати: відбувається соціальне будівництво, залучено близько 2 мільярдів доларів інвестиційних коштів, відкриваються нові об’єкти.

Голова Київської облдержадміністрації переконаний: за кожною реформою потрібно бачити конкретну людину, її проблеми і біди.
Анатолій Йосипович навів і позитивний приклад Бучі, бо тут, лише за останній рік, було побудовано пам`ятник Тарасу Шевченку та сквер навколо нього, облаштовано міський парк.

Загалом, зараз Київська область входить до трійки лідерів в Україні по економічним показникам (а були у тридцятці!).
Під час перерви у роботі делегати семінару відвідали бучанський міський парк і посадили в ньому дерева – від кожної області. Так би мовити, на згадку про цю зустріч і на користь бучанцям.

Організатори зустрічі висловили переконання, що результати роботи семінару будуть направлені в усі регіональні організації Партії регіонів.



Детальніше про цю подію читайте у наступному номері газети «Бучанські новини»
газета: «Бучанські новини» №42 від 14 жовтня 2011р.
  0
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
jonn

OFFline

 • jonn (20)
 • Місцевий
 • 14 жовтня 2011 14:10
Ага, щаз,выиграете вы на выборах в 2012году, оптимисты вы ребята,хочу вам сказать...

0
ANDRU
 • ANDRU (448)
 • Гостi
 • 15 жовтня 2011 02:05
ТАК РЫГАТ и КИДАТ !

0
serset

OFFline

 • serset (9)
 • Користувачі
 • 17 жовтня 2011 07:06
Загалом, зараз Київська область входить до трійки лідерів в Україні по економічним показникам (а були у тридцятці!).


В Украине всего 24 области + Крым, Киев и Севастополь, или я пропустил очередные супереформы от Партии обры... регионов и у нас теперь 30+ областей?

0
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 17 жовтня 2011 08:42
Цитата: serset
В Украине всего 24 области + Крым

я так понимаю:
№4 = в десятке
№15 = в двадцатке
№24 = в тридцатке

- или как-то по другому ведётся счёт ?

0