» » » Брейн-ринг «Підліток і право»: бучанці у фіналі

Брейн-ринг «Підліток і право»: бучанці у фіналі

7 жовтня у місті Фастові відбувся зональний тур гри брейн-ринг «Підліток і право». Бучанська команда у складі шести учасників посіла друге місце, поступившись гравцям з Фастова, і увійшла до десятки найсильніших команд Київщини.

За гарний результат школярі отримали заохочувальні призи. Наше місто представляли: учень школи №4 Олексій Якубенко, учень школи №1 Юлій Притика, учениця Бучанської Української гімназії Вікторія Березовська, учениця школи №4 Ірина Гич, учениця Бучанської Української гімназії Аліса Щербініна та учениця школи №4 Юлія Птуха.

Загалом на змаганнях було представлено 37 районів і міст обласного значення.
Бучанські гравці мали найкращу презентацію своєї команди, чудовий настрій і високу ерудицію. Були такі питання, на які тільки вони знали правильну відповідь. Це свідчить про високий рівень підготовки.
Учні підійшли до тренувань сумлінно, врахувавши і попередній досвід виступів, і зайнявшись вивченням законів, конвенцій, підручників з права. А допомагала їм у цьому наставник – вчитель школи №1 Ольга Мохненко. Морально підтримувала школярів начальник служби у справах дітей Світлана Архипенко.

Юлія Птуха мріє стати юристом. І до своєї майбутньої професії готується заздалегідь. Вона є капітаном команди бучанських правознавців. І якщо дівчина переможе у конкурсі капітанів, то це їй гарантує право безкоштовно навчатися на юридичному факультеті будь-якого вишу країни. І її колеги щиро підтримують Юлію у такому прагненні. Та й самі набираються досвіду, пізнають нове.

Незабаром наші гравці поїдуть на фінальні змагання гри брейн-ринг «Підліток і право». Тож, побажаємо їм успіхів і чергових перемог!
Людмила Гладська, Вікторія Кончаківська 
газета: «Бучанські новини» №42 від 14 жовтня 2011р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.