Футбол: Ще є за що боротися

Поєдинки команд обласного чемпіонату, передбачені календарем у 26-му турі, але не проведені вчасно з об`єктивних причин, відбулися в середу, 12 жовтня. Цього дня відбулися три зустрічі, які мали істотний вплив на розподіл турнірних місць у верхній частині турнірної таблиці вищої ліги. «БН» стали свідками домашньої гри місцевої команди. Грали ФК «Буча» та ФК «Яготин».

День у Бучі видався холодним та дощовим. Це завадило багатьом вболівальникам бути присутніми на трибунах, але не зашкодило ФК «Буча» порадувати тих шанувальників футболу, що все-таки прийшли підтримати своїх.

Перший гол залетів у ворота гостей наприкінці першого тайму. А загальне враження від гри було таким, що здавалося голів можливо більше і не буде. Втім чи то гості втомилися, чи то бучанці додали – за характером гра змінилася докорінно. Голи просто посипалися у ворота яготинців. Їх могло бути більше, та і п’яти достатньо, щоб заявити про впевнену перемогу ФК «Буча». Загальний рахунок – 0:6.


У 27 турі, який пройшов за календарем напередодні, в суботу 8 жовтня, кубковий тріумфатор сезону ФК «Буча» не зміг обіграти на своєму полі фастівське «Динамо». Більше того, скромні за турнірними мірками гості були навіть ближчими до перемоги, однак обернути бодай на один гол принаймні три голові моменти не змогли.

Відтак, досвідчені бучанці, виснажені важкою боротьбою на двох турнірних фронтах, вибули з медальної гонки остаточно. Як і чинний чемпіон області з Путрівки.

Нагадаємо шанувальникам футболу, цього сезону бучанцям ще є за що боротися. В Кубу України серед аматорів ФК «Буча» вийшов до півфіналу. Тож слідкуймо за афішами, вболіваймо за своїх.
газета: «Бучанські новини» №42 від 14 жовтня 2011р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.