» » » Відкрився сезон футбольних шкільних турнірів

Відкрився сезон футбольних шкільних турнірів

З початком нового навчального року на шкільні футбольні поля міста знову прийшов «великий» футбол.
З 27 по 29 вересня відбувався І етап Всеукраїнського фестивалю з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд 5-7-х класів шкіл міста Бучі.

У турнірі взяло участь 18 команд (по 6 у кожній віковій групі) – зіграли 134 юних футболісти. А за кожною з команд стоїть самовіддана праця вчителів фізичної культури, які готували команди до цього турніру. Адже, як вважає бучанський тренер з футболу Ніна Полякова, праця тренера-викладача не закінчується відразу після гри чи тренувань. Він подумки з командою і після ігор: потрібно продумати нові тактичні ходи і знайти варіанти протистояння грізному супернику. Але якщо вчитель захоплений своєю справою, то він не помічає колосального напруження і навантаження.
Команди під час турніру були поділені на дві зони: у першій зоні грали команди ЗОШ №1, ЗОШ №4, Бучанська Українська гімназія, а в другій зоні – ЗОШ №2, ЗОШ №3 та Бучанська спеціалізована школа-інтернат.

У результаті проведених матчів, до фіналу вийшло 6 команд: команди 5-7-х класів школи №4 (тренер Ніна Полякова), команда 5-х класів школи №3 (вчитель Тетяна Богдан) і команди 6-7-х класів ЗОШ-інтернат (вчителі Володимир Ковальський та Руслан Рожик).

Хто не бачив цих ігор, той пожалкує, адже в спортивній залі розгорнулося справжнє футбольне дійство. Одного режисера запитали в чому сила дійства футболу? І він відповів: «Сам дивуюся, нема такого драматурга, який би зумів поставити такий спектакль, щоб глядачі з таким захопленням слідкували за цим дійством. Це під силу тільки футболу!»
І це був справжній футбол!


Серед команд 5-6-х класів Кубки завоювали дві команди школи №4 (учні 5-го класу ЗОШ №4 виграли у команди ЗОШ №3 з рахунком 8:5, а учні 6-го класу школи №4 здобули перемогу в команди ЗОШ-інтернат з рахунком 8:6), а серед 7-х – команда ЗОШ-інтернат (виграла у команди ЗОШ №4 з рахунком 11:10).

Кращими гравцями турніру визнано учнів школи №4: Данила Тумака (5-А клас), Олександра Левченка (5-А клас), Владислава Кушніренка ( 6-Б клас) та учня ЗОШ-інтернат Валентина Марічева (7 клас). Тож, вітаємо команди, їхніх кращих гравців і тренерів з перемогою! Бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог в обласному турнірі «Шкіряний м’яч», який відбудеться в березні-квітні 2012 року! Перемога у цих змаганнях дає можливість вийти у фінал Всеукраїнського фестивалю «Шкіряний м’яч 2012».

Команди, тренери, батьки щиро вдячні підприємцю Костянтину Кожуховському за придбані три кубки; депутату Бучанської міської ради Олегу Гайдаю за солодощі та соки (для футбольного турніру до Дня міста); шеф-кухарю школи №4 Тетяні Кушніренко за смачні пироги, які хлопці із задоволенням з’їли. І особливу подяку всі учасники турніру висловлюють вчителю фізичної культури школи №4 Ніні Поляковій за організацію та проведення цього футбольного дійства та самовідданість шкільному дитячому футболу!
4 -2

Інформація «БН» 
газета: «Бучанські новини» №39 від 7 жовтня 2011 р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.