» » » У Бучі пройшов командний Кубок України з мотокросу

У Бучі пройшов командний Кубок України з мотокросу

Кермо міні-байка + повні штани піску=незабутні емоції та враження

Якщо ви вважаєте (чи, принаймні, вважали), що святкування Дня Бучі обмежилось лише 24 та 25 вересням, то однозначно помиляєтесь. Продовжили і, водночас, завершили грандіозне відзначення 110-ї річниці міста змагання на командний Кубок України з мотокросу.

Програма командного кубку України з мотокросу розділилася на два дні. В перший день учасники мали пройти, а точніше проїхати, кваліфікацію, щоб визначити, хто ж таки краще підготувався до турніру і наступного дня займе стартові місця на трасі. А, власне, на другий день відбувалися фінальні заїзди, на яких й визначалися тріумфатори змагань. І щоб повністю завершити всі організаційні питання додам, що мотокрос дещо схожий на бокс. А саме тим, що як і в боксі, так і в мотокросі атлети змагаються в певних вагових категорія. В останнього це називається класи. Відповідно, на командному Кубку України гонщики змагалися у 3-х класах: MX OPEN, 85сс та МХ2. Така послідовність не випадкова, адже перший у переліку клас є найпрестижнішим. Відповідно, доля двох наступних в ієрархії класів мотокросу зрозуміла.Отже, за результатами попередніх класифікацій, невеличку, проте перевагу, над своїми супротивниками мали:
А) Пащинський М., Морозов Р. та Пащинський О., що стали переможцями кваліфікації в класі MX OPEN;
Б) Войницький Р., Оніпченко О. та Куць К. – саме вони отримали вікторію в класі 85сс;
В) Буренко А., Тарасов В., Кричфалуший А. – відповідно тріумфатори в класі МХ2.

Щоб відвідувачі не нудьгували у перервах між заїздами, їх розважали гонщики, що з певних причин не брали участь у змаганні. Це були своєрідні мото-батли, де двоколісні та їхні господарі змагалися навипередки. Зокрема в одному зі змагань потрібно було швидше за свого опонента дістатися фінішу з ложкою в зубах, на якій лежало яйце, і останнє ще потрібно було не прокинути на землю. Або ж таке: потрібно було, знову ж таки, швидше за свого опонента об’їхати фішки. Та це ще півбіди. Проїжджаючи повз фішку, потрібно забрати бляшанку з пивом, що стояла на ній. Повеселили – не те слово! Ось так завершився такий неоднозначний, та все ж таки дещо мінорний перший день змагань.

Неділя зустріла прихильників та просто зацікавлених у мотоспорті людей прохолодною. Проте, не зважаючи на негоду, на трасі та поза нею було гаряче. За традицією будь-яких урочистостей, свят і т.п., змагання з командного Кубку України з мотокросу відкрило вступне слово провідних діячів мотоспорту нашої країни та представників Бучанської міської ради. Під час самого відкриття були також нагороджені ті, котрі усі роки незалежної України працювали на розвиток мотоспорту та його процвітання, зокрема Ротор М., Бащинський С., Калінін П., Буренко А., Тарасов І.… І це ще далеко не весь список імен, що вклали усю свою душу та серце в те, щоб мотоспорт набув тієї популярності, котру він має нині. Але ж і молодці організатори… Привезли не лише найталановитіших гонщиків, а й самих україномаєталантів.

Розважати всіх-всіх-всіх приїхали «Шалені барабанщиці», півфіналісти одного із сезонів (точно не знаю, бо дивився лише перший) популярного не теренах нашої неньки шоу «Україна має талант». Та й на цьому свято не закінчилось. Величезна дяка, чи, як то нині модно казати, респект організаторам за можливість відчути весь драйв емоцій не лише спостерігаючи за перипетіями гонки за огорожею. Все надзвичайно просто – дали «поганяти» на міні-байках, що викликало наднеймовірний ажіотаж. Кермо міні-байка + повні штани піску = гарний емоції та враження до наступних змагань з мотокросу. Гарний задум, враховуючи, що багато хто вперше та, мабуть, й востаннє сяде за кермо міні-мотоцикла.

І все ж таки змагання… Вони (я можу з упевненістю сказати) не залишили байдужими всіх тих, хто завітав на них цими вихідними. Ефектні, драйвові, інтригуючи, запеклі, а подекуди й валідольні. Повна самовіддача гонщиків, боротьба на кожному відрізку траси… Вони підтвердили свій високий клас, свою майстерність. Прагнув перемогти кожний, та дісталася вікторія дійсно найсильнішим. Втретє поспіль (прошу зауважити) на командному Кубку України з мотокросу перемогла команда з Єнакієвого «Дари природи» у складі Пащинського М., Тарасова В. та Вайцицького Р. Не дарма ж кажуть: стабільність – ознака класу. Почесне друге та третє місця посіли Сольво Ямаха Тім, а якщо точніше, то Сольво Ямаха Тім-1 (перша команда) у складі Морозова Р., Буренка О. та Кієнка М., та Сольво Ямаха Тім-2 (другий склад), відповідно у складі Пащинського А., Кричфалушого А. та Куця К.

«Дари природи»… Вони «…are The Champions of The World» як мінімум до наступного року. На перший погляд легка перемога. Та тільки їм відомо,чого коштують такі успіхи.


Також пропонуємо невеличке аматорське відео:
6 -4

Антон Ткаченко 
газета: «Бучанські новини» №39 7 жовтня 2011 р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.