У Бучі є таланти! (відео)

Відеоогляд конкурсантів (50mb) :


20-21 вересня у нашому місті відбувалися відбіркові етапи конкурсу «Буча має талант».
Організаторами цього заходу стали Бучанська міська рада та її структурні підрозділи: відділ у справах сім’ї та молоді; відділ освіти; відділ культури; центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На творче змагання відгукнулася і молодь міста, і люди середнього віку. Приємно, що відкинувши комплекси і уявні перешкоди, вони сповна проявляли свої здібності на сцені. Деяких з них ми вже чули і бачили, а дехто «відкрився» вперше. Конкурсанти співали, грали на музичних інструментах і навіть читали власні авторські вірші.

Оцінювало наших земляків професійне журі, до складу якого увійшли хореографи, знавці ораторського мистецтва, викладачі музики. Саме вони вказували на слабкі та сильні сторони того чи іншого учасника, давали слушні поради, як розвивати свій талант.

І хоча всі бучанці були достойні уваги, проте найбільше присутніх вразив виступ хору (з 52-х дітей) Бучанської спеціалізованої школи-інтернату. Це було незабутнє звучання співу, підсилене ефектом масовості учасників.

Проведений конкурс ще раз переконав, що в Бучі дійсно живе багато талановитих громадян.
Переможці свята талантів візьмуть участь у гала-концерті, який відбудеться під час святкування Дня міста – 24 вересня 2011 року. Тож, підтримайте наших земляків!

6 -4

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
AlKo

OFFline

  • AlKo (22)
  • Місцевий
  • 22 вересня 2011 12:51
Конан чОткий ^_^

0
Мегапихарь
Печально, что в Буче так мало талантов.

0