» » » » Спортклуб "Санчін" виборює Кубок Європи

Спортклуб "Санчін" виборює Кубок Європи

Перемога до Дня міста

Осінь. Незабаром Покрова. І передмістя столиці: Коцюбинське, Ірпінь, Буча, Ворзель, а далі – Гостомель; - святкують свої іменини.
Традиційно в ці дні учні спортклубу «Санчін» приймали участь у святковій ході містом, влаштовували показові виступи. Проте, цього року, в подарунок до іменин селищ та міст вирішили привезти перемоги з Кубку Європи у версії хон кіокушин карате.

Сказано – зроблено.
Змагання проходили 16-17 вересня в Україні, на Закарпатті, в місті Мукачево. Тому й спорядили аж 15-ть учасників. Додому приїхали з гучними титулами чемпіонів та призерів Кубку Європи «бувалі» та нові переможці. Спортклуб до списку переможців сьогодні додав ще два чемпіони: Анастасія Ейсмунт – вчетверте виборює титул Чемпіонки на Європейського рівня змаганнях (смт. Гостомель, студентка податкової академії), Володимир Кушнірьов (м. Київ). Та сім призерів (2 місце): Анна Бабич (м. Буча, ЗОШ №1), Дмитро Гончаренко (м. Буча, ЗОШ №4), сестри Софія Прайне та Дарія Павленко (м. Буча, школа-інтернат), Юрій Мартиненко (м.Ірпінь, ЗОШ № 3), Катерина Чорна (смт. Гостомель, ЗОШ № 14).

відпочинок між змаганнями

Софія Прайне, Володимир Кушнірьов

Дмитро Гончаренко, Павло Мандалина

Дарія Павленко

"наші кубки"


Чому так часто випадають Кубки та Чемпіонати Європи? Спортклуб готує спортсменів за трьома стилями-версіями карате. В кожному з них раз на два роки проводяться європейського рівня змагання. А ще саме ці змагання – були відкриті для всіх версій, що зареєстровані в Україні і допускалися спортсмени з 7-ми років, що буває дуже рідко. З’їхалися чимало – від мала до велика.

Що це за стиль – «хон карате»? В перекладі на українську – «старе» карате. Тобто керівники нової федерації хотіли б відродити давні звичаї та традиції в карате. Проте за європейськими правилами, де дуже вболівають за здоров’я дітей, в поєдинок внесено багато обмежень, заборону звичайної для українських спортсменів технік і правил. Це сковувало дії бійців на татамі. Виникало багато труднощів і непорозумінь. Адже відпрацьовані комбінації наказам судді не переладнаєш… Звичайно, отримували попередження за те, що раніше вважалося відмінним.


А ще вдалася в знаки літня перерва в тренуваннях – не встигли відновити втрачену форму. У декого поєдинки велися за круговою системою. З одного боку, ти отримуєш гарний досвід бійця. А з другого, не кожен вміє і може швидко відновитися до наступного бою. А ще, як годиться, недоліки суддівства… хоча й намагалися бути чесними, та «своїх» іноді «любили» більше. Навіть помилок не помічали. Словом, санчіновці виступали менш вдало, ніж завжди.
Сподіваємося на перемоги ірпінчан та бучанців і наступного разу.

У грудні – в Москві планується Чемпіонат світу для юніорів. Двоє учнів спортклубу зарахували до збірної України. Думаю підготуємося добре і виступимо гідно.
Але для участі в таких міжнародних та масштабних змаганнях клуб «Санчін» шукає спонсорів..
САНЧІН
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.