День знань у Бучі

1 вересня в усіх школах Бучі пролунав перший дзвоник. Він зібрав на шкільних подвір’ях сотні учнів, які після літнього відпочинку знову готові сісти за парти і здобувати нові знання. Традиційно цей день розпочався урочистими лінійками.

Радісні зустрічі з друзями, настанови батьків та теплі вітання педагогів заповнювали головну площу міста, де святкового ранку зібралися учні та вчителі школи №4.
Але найбільш довгоочікуваним і хвилюючим День знань був для першокласників. Дівчатка – в бантиках, хлопчики – у краватках і з букетами квітів у руках трохи здивовано, але гордо та з цікавістю дивилися на все, що відбувається навколо них.

За останні шість років демографічна ситуація у місті значно покращилася, збільшилася народжуваність дітей. Тому в 2011-2012 навчальному році вперше переступлять поріг школи 362 бучанських учнів (не рахуючи ЗОШ-інтернат). Для порівняння, у 2008 році до першого класу пішло 193 наші дитини.

Вітаючи педагогів, учнів і батьків з початком нового навчального року, особливо теплі слова на адресу першачків висловив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Він побажав їм здоров’я, запалу, бажання завжди пізнавати нове. Адже отримані зараз знання стануть основою благополуччя і міцним фундаментом для самореалізації у майбутньому. А батькам – зичили терпіння, наснаги та завжди щасливих і розумних синів і дочок.

Варто зазначити, що в місті продовжує реалізовуватися програма оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл. Зокрема, в усіх навчальних закладах зроблені косметичні ремонти, а до кінця цього року планується розпочати будівництво великого спортивного комплексу біля школи №2. Також у планах влади побудувати школу №5 (по вул. Нове Шосе) та дитячі садочки.


Крім того, щороку заклади освіти в Бучі поповнюються новою технікою та приладдям.
Піклуються про розвиток молоді й інші посадові особи, які прийшли цього дня привітати школярів з початком нового навчального року. Це - завідувач методичним кабінетом відділу освіти Бучанської міської ради Олена Лук’яненко, голова батьківського комітету Василь Олексюк, працівник Бучанської міської ради Олена Савчук. Запрошувала їх до слова - директор школи №4 Алла Літкевич.

Після багатьох теплих і щирих слів, виступів і побажань – пролунав перший дзвоник. Учні парами, під оплески дорослих, пройшли до рідної школи.
Тож, новий, 2011-2012, навчальний рік, офіційно вважається відкритим!
ще деякі фото можно знайти в галерії>>
13,5 -7,5

газета: «Бучанські новини» № 34 від 2 вересня 2011 року
освіта фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.