» » » » У Бучі пройшов фінал міжнародного футбольного турніру

У Бучі пройшов фінал міжнародного футбольного турніру

22 серпня на бучанському стадіоні «Ювілейний» відбувся фінальний матч першого міжнародного турніру на Кубок голови Київської облдержадміністрації «Київщина очима дітей».

Його мета – популяризація спорту, зміцнення партнерських стосунків між країнами, з якими Київщина співпрацює у різних сферах.
Загалом участь у цьому спортивному святі взяли 12 команд – 7 зарубіжних і 5 українських. Дружні футбольні матчі об’єднали представників Польщі, Китайської Народної Республіки, Білорусії, Російської Федерації, України. На жаль, через поважні причини не змогла приїхати футбольна команда з Хорватії.

Кожна делегація була закріплена за певним районом, який повністю брав її під свою опіку (мається на увазі проживання, харчування, культурна програма). Зокрема Буча приймали футболістів з Білорусії. Іноземці залишилися задоволеними гостинністю українців, їх привітністю.

Упродовж трьох днів футбольні матчі проводилися в Обухові, Лютежі, Щасливому, Бучі, де у цікавих «баталіях» визначалися фіналісти.
Наприклад, у результаті проведеного матчу, який відбувся 21 серпня, українська команда «Княжа» (селище Щасливе) перемогла в серії пенальті команду «Мастер-Сатурн» з Московської області, а команда КОІСП (селище Терезине) обіграла команду «Рубін» (Пісківка).

22 серпня в Обухові відбувся матч за третє між командою «Мастер-Сатурн» та командою «Рубін». У результаті москвичі перемогли з рахунком 5:0.

Проте не обійшлося і без «нештатних» ситуацій. Цього разу в цікавому становищі опинилися китайці. Адже стався унікальний випадок: вони виграли обидва матчі у своїй групі, але не пройшли до півфіналу. Все тому, що до нас приїхали гравці 1993-1994 років народження, а за правилами футболістам мало бути не більше 15 років. Тож, їм дали можливість пограти у футбол, подякували за участь, але результатів не враховували. Проте, вручили особливий Кубок – «Приз глядацьких симпатій».

А у фінальному матчі, який проходив у нашому місті, зустрілися команди «Княжа» (Щасливе) та КОІСП (Терезине). Боротьба була «рівною», обидві сторони провели по декілька атак і зуміли захистити власні ворота. Тож, по завершенню гри на табло висвітився рахунок 0:0. Довелося проводити серію післяматчевих пенальті. У результаті – 2:1 на користь команди «Княжа».

На урочисту церемонію нагородження і вручення Кубку приїхав голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк разом із своїм першим заступником Ярославом Москаленком.
Усім командам-учасницям турніру було вручено комплект футбольної форми національної команди України, а трійці лідерів – медалі та кубки.

Вітаючи переможців, губернатор Київщини зазначив: «Співпраця між Київською областю та цими країнами повинна базуватися не тільки на економічній площині, а й у соціальній та спортивній. Для дітей це буде не тільки новий етап змагань, новий рівень гри, а й нове спілкування, нові друзі. Згодом і наші команди зможуть відвідати ці країни, де будуть брати участь у змаганнях та виборюватимуть першість», - запевнив Анатолій Присяжнюк.
Як повідомив перший заступник голови Київської обласної федерації футболу Валерій Валерко, отриманий позитивний досвід у проведенні таких змагань буде продовжено. Вже у наступному році турнір відбудеться знову, але, за словами організаторів, він буде тривалішим і більш масштабнішим.

Деякі фото з заходу в фотогалереї>>
Людмила Гладська 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.