» » » » Футбол: Вболіваємо за Бучу в Кубку України

Футбол: Вболіваємо за Бучу в Кубку України

10 серпня стартує Кубок України серед аматорів з футболу. Як відомо широкому загалу бурачанців, серед інших команд з усіх областей України, наші земляки ФК «Буча» теж отримали право участі у ньому. Про це та про інші футбольні будні на Київщині говоримо з президентом ФК «Буча» - Василем Олексюком.

- Василь Павлович, незабаром стартує Кубок України з футболу і ФК «Буча» представлятиме прапори міста на цьому турнірі. Непересічна подія в житті міста, як ви прокоментуєте її?
- Як на мене, участь ФК «Буча» в Кубку України з футболу серед аматорів – це чергова яскрава сторінка в історії нашого рідного міста. Адже бучанська команда перейшла межу останнього етапу формування справжньої професійної команди з футболу. Якщо ми говоримо про розвиток та популяризацію спорту в місті, розвиток та зростання місцевої футбольної команди, то попереду лише друга професійна ліга, перша, та, відповідно, – прем’єр-ліга. Насправді Буча має свою давню футбольну історію, своїх футболістів, які грали за різні команди майстрів. Сьогодні ж ми говоримо про новий крок нинішнього покоління футболістів у створенні, підкреслюю, професійної команди саме міста Буча. І це дійсно не рядовий історичний момент.
Минулого року до Дня Бучі ми зробили бучанцям подарунок, завоювавши Кубок Київщини з футболу. Тим самим отримали право представляти на всеукраїнському футбольному форумі наше місто. Це велика честь та відповідальність. І ми намагатимемося достойно виступити вже у Кубку України.

- Які задачі ви ставите перед собою та що можна прогнозувати перед початком турніру?
- Задача, як завжди, перемогти суперника. Звичайно, зараз прогнозувати важко, адже 32 команди вмотивовані на перемогу у кожній грі не менше за нас. Втім, ми повинні, повторюся, достойно виступити і виконати одну з основних задач – потужно заявити про себе. Для команди це неабияка можливість показати себе, подивитися інших, відчути якість та клас аматорського футболу на найвищому рівні. Це цікаво для наших вболівальників, це серйозний досвід для гравців та тренерського складу. Це також вагомий внесок у створенні загального позитивного іміджу міста Буча в державному масштабі.

- Скільки ігор ми зможемо побачити у Бучі?
- Турнір проходить за олімпійською системою. Граємо дві гри – одну вдома, одну на виїзді і за результатами або йдемо далі, або спостерігаємо за ходом подій вже як глядачі. Тобто принаймні одну гру Кубку України на бучанському полі можна сьогодні обіцяти. Швидше за все, якраз 10 серпня наша перша гра проходитиме вдома.

- З Кубком України зрозуміло. Тепер кілька коментарів про перше коло Чемпіонату Київщини і Кубок Київської області сезону 2011 року.
- Почнемо з не дуже приємного… Я б не називав провальним завершення першого кола чемпіонату для команди ФК «Буча», але точно якось невпевнено пройшли останні тури. Таким чином з лідерської ми скотилися на четверту позицію (маємо гру в запасі, перенесений на вересень матч з ФК «Діназ»). Одна з головних причин такого повороту – це недооцінка суперника. Наставники постійно нагадують про це гравцям перед кожною грою, а в результаті маємо такі прикрі поразки, як от від ФК «Колос» (Музичі). Ті, хто слідкує за ходом чемпіонату, знає, що лідери, а сьогодні це вісім сильних клубів, мусять боротися за кожне призове очко, і боротися до останньої секунди кожного матчу. В турнірній таблиці саме вісім суперників надто щільно розташувалися один за одним, маючи дуже незначну перевагу по очках. Тому інтрига триває, з 20 серпня боротьба на футбольних полях буде ще жорсткішою, матчі, думаю, ще цікавішими та більш захоплюючими.

Дуже радує той факт, що росте сам рівень чемпіонату. Порівнюючи з минулим сезоном, можемо спостерігати динамічний розвиток і Федерації, і команд учасників, і суддівства. Радує, що Буча має такого мера, як Анатолій Федорук, далекоглядне керівництво міста, яке допомагає розвивати спорт в усіх його проявах. Що серед жителів Бучі ми маємо можливість вирощувати у нормальних сучасних умовах своїх чемпіонів області, України, Європи. Ми часто граємо на виїзді по всій Київській області і є з чим порівнювати.
Що стосується Кубку області, де Буча має намір закріпити минулорічний успіх, то наразі ми у півфіналі. Наш суперник – ФК «Рубін» (Пісковка). Інша пара – ФК «Путрівка» та ФК «Хілд-Любомир». Фінал пройде у Вишгороді 21 серпня.

Ми налаштовані тільки на позитивний результат в усіх іграх. З 10 серпня на нас чекає ряд дуже важливих зустрічей, у тому числі гра у Кубку України. Тож закликаю бучанців слідкувати за афішами, приходити на ігри за участі ФК «Буча».

Перша половина сезону була цікавою, а друга зберегла інтригу і обіцяє бути ще більш захопливою.
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №28 від 5 серпня 2011 року
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
kepa

OFFline

  • kepa (7)
  • Місцевий
  • 6 серпня 2011 14:43
Віримо в команду!

0
ОТЧАЯННЫЙ

OFFline

ФК БУЧА-ВПЕРЕД!!!!!

0