» » » Дитячі майданчики перевірили на справність

Дитячі майданчики перевірили на справність

Не так давно на дитячому майданчику по вул. Комсомольській з’явилися нові «жителі» - фігури бегемота та слона. Дітвора настільки зраділа такому сусідству, що з тих тваринок майже не злазить. Відтепер їхнє дозвілля стало ще цікавішим.


Та й загалом слід відзначити, що в Бучі більшість майданчиків – це яскраві та сучасні ігрові комплекси, які забезпечують маленьким бучанцям належний фізичний розвиток. І за останні декілька років їхня кількість значно збільшилася. Нині практично в кожному мікрорайоні міста є по декілька таких місць.

Сьогодні в Бучі нараховується 32 дитячих майданчики, які обслуговує комунальне підприємство «Бучанське управління житлово-комунального господарства». До їхніх обов’язків входить слідкувати за справністю ігрового обладнання, його безпечністю та благоустроєм прилеглої території.

Нещодавно, за дорученням міської ради, працівники підприємства провели обстеження кожного такого «дитячого місця». Було виявлено певні несправності та недоліки, які почали відразу ж усувати. Особлива увага зверталася на «проблемні» об’єкти, де траплялися випадки дитячого травматизму. Де це було потрібно – відремонтували, пофарбували, або усунули недоліки. Крім того, на майданчики завезли 54 тонни «свіжого» піску. Станом на 20 червня поточного року всі заплановані роботи були виконані. Поки що капітальні ремонти не проводяться, бо в цьому немає потреби. Хоча буває, що то гойдалки пошкодили, то лавки поламали. І реагувати на все це потрібно миттєво, адже мова йде про життя і здоров'я дітей.

Варто зазначити, що для належного утримання ігрових об’єктів потрібен чималий фінансовий ресурс. Але більшість майданчиків - у належному стані, тому дітлахам у Бучі є де з користю та весело провести час.
1,5 -0,5

газета: «Бучанські новини» №27 від 15 липня 2011 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
jonn

OFFline

  • jonn (19)
  • Місцевий
  • 15 липня 2011 22:10
Аби бучанська "школота" не нівичила Ваших благих зусиль,а міліція частіше реагувала на звернення мешканців,щодо вандалізму, деяких слоїв "гіперактивної" молоді...І все було б чудово....

0