футбол, чемпіонат Київщини: ФК «Буча» лідирує

2 липня, останньою грою у 15 турі ФК «Буча» завершив перше коло чемпіонату Київщини, у вищому дивізіоні. Тобто, наразі наша команда зіграла по одній грі з усіма заявленими у змаганнях суперниками.

Гостей з Петропавлівської Борщагівки ФК «Лідер» бучанці приймали на домашньому полі зі штучним покриттям. Погода за кілька останніх днів була звичною - дощ, але і футболісти грали, і чимало любителів футболу дивилися матч. За таку підтримку наші спортсмени добряче віддячили своїм вболівальникам цілою низкою чудових гольових моментів вже з перших хвилин зустрічі. Розвідка боєм завершилася десь у середині першого тайму, а далі вівся прицільний вогонь в одні ворота. Дев’ять разів голкіпер «Лідера» діставав м`яч із сітки власних воріт, вісім голів зарахували арбітри. Щодо атак в напрямку воріт бучанців, то навіть спроб перейти у наступ гості не продемонстрували. Втім особливо й наступати ніколи було, доводилося постійно рятувати свої тили. Тож рахунок 0:8. ФК «Буча» записав у свій актив 3 очки.

Таким чином, підводячи підсумки першого кола чемпіонату Київщини, маємо таку картину. Буча після 15-ти зустрічей отримала 12 перемог та три матчі програла. Має в активі 36 очок і займає І місце. Також наша команда лідирує за кількістю забитих м’ячів - 46.

З такою ж кількістю набраних очків на п’яти ФК «Буча» наступає СК «Чайка». Цей наш суперник, якому ми, до речі, програли домашню гру, має 11 перемог, 3 нічиї та одну поразку. Далі з 34 та з 33 очками щільно насідають ФК «Хілд-Любомир» та ФК «Інтеграл». І так буде до тих пір, поки наступна команда «Діназ», що зараз на п’ятій позиції, не зіграє свої 14 та 15 тури. Тобто цей футбольний клуб зіграв лише 13 матчів, має 29 очок і має всі шанси, обігравши двох суперників, отримати 35 очків і переміститися на третю сходинку. 13 турів зіграв і ФК «Путрівка», втім дві перемоги з їхніми 26 очками дасть можливість поліпшити загальний результат лише на одну позицію - з 7 місця піднятися на 6.

P.S. Найближчим часом бучанські шанувальники футболу зможуть подивитися ще три домашні гри. Це будуть матчі другого кола чемпіонату, а потім кілька тижнів буде перерва. Тож, не пропускайте, приходьте, дивіться, вболівайте!