» » » » Спортивні змагання комунальників області у Бучі

Спортивні змагання комунальників області у Бучі

Не минуло й тижня відколи Буча гучно відсвяткувала «Олімпійський день на Київщині», як знову гостинно відкрила свої двері для проведення заходу обласного рівня.

24 червня на стадіоні «Ювілейний» місто приймало 26-ту щорічну обласну спартакіаду серед працівників житлово-комунального господарства Київщини.
Захід проходив за сприяння обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», обласного профспілкового комітету ЖКГ Київщини та Бучанської міської ради.

У спартакіаді взяло участь понад двадцять команд з різних районів та міст області. Зокрема, і бучанське підприємство «Управління житлово-комунального господарства» на чолі з начальником Володимиром Кравчуком. Загалом на змагання до Бучі приїхало близько 400 людей, які весело та з користю провели у нас час.

А розпочалося свято спорту, здоров’я та фізичного гарту із урочистого параду команд та внесення стягів – державного прапору, прапору Бучі та прапору СФТ «Спартак».
Після того, як прозвучав гімн України, усіх присутніх на стадіоні комунальників привітали посадовці: заступник Бучанського міського голови із соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко, голова Київської обласної організації профспілки працівників ЖКГ Володимир Лебедєв, голова Київської обласної організації ФСТ «Спартак» Микола Жирний, начальник відділу культури та спорту Бучанської міської ради Наталія Рохманюк, голова Білоцерківської міської ради профспілки Антоніна Маріянська, голова профкому «Бучатепломережа» Олег Делайчук.

Лариса Матюшенко від імені міського голови Анатолія Федорука побажала усім спортсменам вдалих стартів і перемог!
Працівники ЖКГ випробовували свої сили, гарт і спритність у п’ятьох видах спорту. Тому «поле дійства» було поділене на умовні зони - для зручності та більш стрімкого перебігу подій. Так, на стадіоні «Ювілейний» вони змагалися у піднятті гирі та легкій атлетиці. У міні-футбол грали на майданчиках біля школи-інтернату та на стадіоні по вулиці Чкалова, а настільний теніс, шахи та шашки провели у приміщенні школи №4.

Варто зазначити, що фізична підготовка деяких ЖЕКівців заслуговувала найвищої похвали, і складалося враження, що вони не ту професію собі обрали. Наприклад, учасники до семидесяти разів піднімали 24-кілограмову гирю з таким виглядом, ніби це їхня щоденна робота. Вражали і легкоатлети, швидкість яких подекуди заслуговувала олімпійської уваги. А на футбольних полях серед футболістів-комунальників постійно точилася запекла боротьба. Змагання з міні-футболу набирали азарту й бажання перемогти суперників, сильні удари по м’ячу та командний дух дали свої результати. Не менш цікавою була гра і в настільний теніс, до якої всі учасники підійшли серйозно. Врівноважено й спокійно, на перший погляд, проходили змагання з шашок серед жінок та шахів між чоловіками, проте сильніші впевнено показали свою першість.

Тривали дружні змагання увесь день і навіть рясний дощ не став їм на заваді. А завершилося свято церемонією нагородження та творчими вітаннями обдарованих бучанців.
Підбиваючи підсумки можна сказати, що найспортивнішою командою серед працівників комунальних господарств Київщини стали представники з КП «ЖРЕУ» м. Бориспіль (перше місце).

Друге місце здобули представники КП «Білоцерківводоканал», третє – команда м. Березань.
На жаль, команда бучанців – працівників «БУЖКГ» посіла лише 12 місце, але головне не перемога, а участь і гарний настрій.

Команди-переможниці були нагороджені кубками, а найкращі учасники – грамотами та цінними подарунками.
І хоча свято закінчилося, проте люди не переставали дякувати організаторам, і особливо Бучанській міській раді за теплий прийом та незабутні миті спілкування з колегами.
Вони висловили надію, що через рік знову приїдуть до нас у гості і знову поринуть у теплу атмосферу, яка панувала цього дня.


Фотозвіт зі спортивного заходу в фотогалереї>>


Коментар
На черзі – спартакіада серед депутатів

Про діяльність ФСТ «Спартак», співпрацю з владою Бучі та подальші плани щодо розвитку спортивного товариства – розповідає його керівник Микола Жирний.
- Діяльність нашого фізкультурно-спортивного товариства спрямована на те, щоб люди займалися фізичною культурою і тримали себе в тонусі. Також такі заходи дуже потрібні і корисні для знайомства, спілкування та обміну досвідом. Сьогодні товариство «Спартак» співпрацює з 13-ма профспілковими комітетами. Ми знаходимо порозуміння з лікарями, вчителями, поштарями і зв’язківцями, держслужбовцями та представниками інших професій.
До речі, вже втретє проводимо цю спартакіаду саме в Бучі. Вибір пояснюється тим, що ми завжди маємо підтримку і сприяння мера міста Анатолія Федорука, його команди. Відчувається, що Бучанська міська рада приділяє велику увагу розвитку спорту. Крім того, прекрасний стадіон, красиве місто – тут якось легко та завжди цікаво.

Тому я висловлюю керівництву міста велику подяку за співпрацю і надалі бажаю молодій Бучі здобутків та процвітання.
Також користуючись нагодою хочу повідомити, що в цьому році буде проводитися перша Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів. Уже навіть підписане відповідне Положення. А от обласна спартакіада серед депутатів, у якій візьмуть участь близько 40 команд, запланована на середину вересня. Тож, я заздалегідь запрошую бучанців приєднатися до цього свята!
Людмила Гладська, Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.