» » » » Спортклуб "Санчін" виборює перемогу

Спортклуб "Санчін" виборює перемогу

Стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день.
Вже декілька років за ініціативи Національного олімпійського комітету України його святкують і жителі нашої Держави, приєднуючись до багатомільйонної міжнародної армії прихильників здорового та активного способу життя.

Свято спорту і краси - Олімпійський день - цього року пройшло по Україні 18 червня, традиційно охопивши головну площу країни – київський Майдан Незалежності.
Поряд із пересічними киянами та гостями міста сьогодні вранці сюди завітали олімпійські чемпіони Сергій Бубка, Олександр Волков, Валерій Гончаров, Олена Костевич, Наталія Добринська, призери Олімпійських ігор, члени Комісії атлетів НОК та ветерани українського спорту.

Сергій Бубка особисто нагороджував
найменших, серед яких
четрево наших земляків

Кращий Олімпійський факел - "тризуб"

Саме цього дня до багатомільйонної армії прихильників здорового способу життя долучилися, вчетверте, вже традиційно, учні та їх батьки зі спортклубу "Санчін". Як годиться, приїхали заздалегідь до початку стартів.

По-перше, щоб вчасно зареєструвати свою «чисельну» участь (цього року від клубу виступало 50 дорослих і малих любителів та аматорів бігу).
По-друге, неквапливо наклеїти номери учасників та поспілкуватися з товаришами-одноклубниками зі столиці, Ірпеня, Гостомеля, Бучі та Ворзеля.
По-третє, прийняти участь у всіх можливих конкурсах, естафетах, змаганнях, щоб показати всім згуртованість, ініціативність та спритність юних спортсменів.

І, як годиться, переможців вінчували пам’ятними футболками, кепками, значками, тощо. Першу нагороду в перетягуванні канату здобула міні-команда Івана Лута (м. Ірпінь, ЗОШ № 3). У конкурсі «Олімпійський факел» каратисти утворили ли три з дев’яти заявлених команд. І, «ура!», - перемога наша.

Факел, схожий на тризуб, майстерно зроблений руками наших учнів і їх батьків глядачі та судді визнали найкращим. В вікторині «Знавці історії Оліппійських ігор» у своїх вікових категоріях перемогу отримали – Олександр Журибіда (Гостомель, ЗОШ № 13), Анна Бабич (Буча, ЗОШ № 1), Діана Кухар (Ірпінь, ЗОШ № 12), Дмитро Гончаренко (Буча, ЗОШ № 4). В змаганні з Олімпійського орієнтування призові місця вибороли «Санчіновці» зі столиці: Павло Горбик -1м, Женя Горбик -2м, Дмитро Опалюк -3м. В конкурсі малюнку «Плакат на Олімпійську тематику» 1м, 2м – Марія та Олег Бовсуновські (м.Ірпінь, ЗОШ № 2). В змаганні з настільних ігор призові 1-е та 2-е місця посіли брати Назар та Павло Мариничі.

Після розваг під командуванням олімпійців всі учасники легкоатлетичних пробігів дружно провели розминку. Тут також визначали найстаранніших і самих завзятих учасників. Заохочення призами отримали Артем Татарчук (с. Озера, Бородянського р-ну) та Даша Павленко (м.Ірпінь).

Д.Кухар

А.Слєпченко -1м,Д.Стрілець-3м,
Д.Павленко -1м, С.Прайнеь- 2м

А.Бабич

Щасливий номер у М.Бєлкіна

О.Журибіда - 2м в конкурсі ерудитів

Олексій Ольшевський

Поруч з Олімпійським чемпіоном

Марія Ольшевська

Відкривши свято, почесні гості та олімпійці першими взяли участь у легкоатлетичному пробігу. Президент НОК Сергій Бубка вийшов на старт із номером «2022» – у знак надії України на проведення у 2022 році зимової Олімпіади. Ну а потім по Хрещатику побігли всі охочі – від мала до велика. Наймолодшим від с/к «Санчін» стартував чотирирічний Назар Маринич. А команда батьків та мам в порівнянні з попередніми роками була найчисельнішою – 18 чоловік. Вперше випробували свої сили на дистанції в 1000 метрів мами: Людмила Височинська, Валентина Буяло, Оксана Ольшевська, Тетяна Бєлкіна.
Наші мами – справжні герої. З гордістю зустрічали їх діти на фініші гучними оплесками.

Пощастило фінішувати у трійці лідерів нашим землякам серед наймолодших учасників: 1м - Артем Слепченко (м. Буча), 3м- Дмитро Стрілець (м. Ірпінь, шк. № 3), 1 м – Даша Павленко, 2 м – Софія Прайне (м. Ірпінь).

Свято спорту і краси - Олімпійський день - став для нас святом сім’ї спортклубу «Санчін».


Долучіться і ви до свята! Створіть світ гармонії!
Санчін & www.noc-ukr.org 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.