Памяті Віктора БанніковаУ середу, 15 червня в Бучі, стартував десятий Міжнародний турнір пам'яті Віктора Баннікова, одного з найкращих голкіперів в історії київського «Динамо» та збірної СРСР, прекрасного організатора та фахівця футболу. Золота відзнака ФІФА, рубіновий орден УЄФА «За заслуги», якими ще за життя був нагороджений перший президент ФФУ, - красномовне свідчення його вагомого внеску в розвиток улюбленої гри.

Окрім господарів, у традиційному міжнародному турнірі беруть участь збірні Італії, Туреччини, Польщі, Росії, Чехії, Сербії та Білорусі. Змагання стартували у середу, 15 червня, і тривати муть п'ять днів, із яких лише один буде вихід ним (17 червня). Учасники, що розбиті на два квартети, спочатку з'ясовуватимуть стосунки в рамках групового раунду. У неділю ж будуть про ведені поєдинки за 7-е, 5-е, 3-є та 1-е місця, в яких зустрічатимуться відповідно четверті, треті, другі та перші команди кожної з груп.

Окрім Києва, ігри Меморіалу приймають Бориспіль, Буча та Обухів. При цьому підопічні Олександра Петракова усі три свої матчі групової стадії проводитимуть на полі НТЦ ім. Віктора Баннікова, що на дає українським вболівальникам гарну нагоду підтримати нашу команду. Зіграють на столичній арені синьожовті і в останній день, якщо посядуть у квартеті А перше, або друге місця.

Цього року Федерація футболу України проводить Меморіал Баннікова вдесяте. В попередніх розіграшах тричі тріумфували господарі (2003, 2005 та 2006), дві перемоги мають в своєму активі турки (2004 та 2007), по одному разу Фортуна посміхалася полякам (2002), італійцям (2008), сербам (2009) та чехам (2010).

«БН» побували на грі Польща-Італія, яка відбулася в Бучі (див. фото). Гра закінчилася нічиєю 0:0. Друга бучанська гра - це Польща-Росія. Третя можливість подивитися гру молодих футболістів європейських збірних ми зможемо в суботу. Гратимуть Чехія-Сербія.


Результат змагань читайте в наступних номерах газети «Бучанські новини».
газета: "Бучанські новини" №23 від 18 червня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.