» » » » Клубні змагання «Санчін» приурочені до Дня захисту дітей

Клубні змагання «Санчін» приурочені до Дня захисту дітей

Першого червня в місті Буча, в рамках проведення Дня захисту дітей, усі бажаючі мали змогу насолодитися чудовим святом. Свою майстерність показали багато творчих дитячих колективів. Гучними оплесками глядачі зустріли виступ спортивного клубу з карате «Санчін»під керівництвом Петренко Ірини Віталіївни. Вихованці клубу, серед яких переможці змагань європейського рівня та зовсім юні каратисти, демонстрували свої вміння володіння бойовим мистецтвом: кидки, системи бойових вправ, захист за допомогою довгої палиці (бо), сай, тонфи; та загальну фізичну підготовку і, звичайно, витримку та силу духу. Кожен з глядачів розумів, що за впевненим, видовищним і легким виконанням вправ стоять роки наполегливих тренувань.

Безперечно, кожен обирає свій шлях у майбутнє, та кожен з учнів клубу «Санчін» упевнено крокує у світле майбутнє, в основі якого лежить здоровий дух та здоровий спосіб життя.


Саме до Дня захисту дітей цього разу у спортклубі «Санчін» приурочили клубні змагання, на яких мали змогу випробувати силу духу початківці та наймолодші учні. Декому з них як Назару Мариничу з м.Ірпінь, Таїсії Скляр, чи Петру Юрченку з м. Києва ще не виповнилося й п’яти років, а за плечима - по декілька змагань. Звичайно, малюки не демонструють в поєдинках справжніх ударів з нокаутом чи супертехніку. Та сміливості, міцності тіла, зібраності, терпінню позаздрять і досвідчені спортсмени.

До речі, саме з такого віку починали теперішні багаторазові чемпіони: Леонід Павленко, Анна Лімонт, Сергій Саблук. Мабуть тому так терпляче вони, тепер дорослі та вправні бійці, судили поєдинки малечі. Цього разу центральним суддею понад 20 боїв кожен відпрацювали старші учні - Анна Бабич, Ярослав Свистович, Олександр Журибіда, Іван Лут, тому що на клубних змаганнях бої проходять за круговою системою. Переможців визначають за балами. Найкращі поєдинки цього разу провели Павло Буяло, Юлія Стратійчук (ЗОШ № 3 м. Ірпінь), Дмитро Гончаренко, Єгор Пасенчук (ЗОШ № 4 м. Буча),
Володимир Кушнірьов (м. Київ).

Четвертого червня в столиці, кожен з учасників змагань, та взагалі усі учні спортивного клубу «Санчін» мали змогу показати в нагородах свої спортивні досягнення, коли святковою ходою Хрещатиком, як творчий колектив, відзначали День захисту дітей.
Безперечно, кожен обирає свій шлях у майбутнє, та кожен з учнів клубу «Санчін» упевнено крокує у світле майбутнє , в основі якого лежить здоровий дух та здоровий спосіб життя.
САНЧІН
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.