» » » «В гостях у мультяшних героїв»

«В гостях у мультяшних героїв»

З 30 травня у Бучанській бібліотеці для дорослих (вул. Енергетиків, 19) діє виставка картин «В гостях у мультяшних героїв». Підготувала виставку власних робіт на дитячу тематику талановита бучанка Альона Гордейчук.


Народилася Альона 6 березня 1993 року в Києві, проте Буча – це її рідне місто, де вона зростала, навчалася і вперше долучилася до творчості… Ще з дитинства дівчина любила малювати. Тому й почала займатися у художньому гуртку. З року в рік її малюнки ставали все досконалішими. Під час навчання у Бучанській Українській гімназії Альона часто брала участь у різних мистецьких конкурсах й, звичайно, здобувала призові місця. Зараз вона навчається у Національному транспортному університеті і в майбутньому хоче стати дизайнером.

Представлені картини на стенді у бібліотеці – яскраві, насичені позитивом, невимушено викликають посмішку на обличчі і захоплюють глядача. До того ж підкреслюють й доповнюють роботи дуже гарні вірші Ірини Леськів.


Працівники бібліотеки розповідають, що першими відвідувачами виставки картин були діти, яких герої з полотен вразили і розвеселили. Тож, малеча вже залишила позитивну оцінку авторові у книзі відгуків.
До речі, дана експозиція присвячена до Міжнародного дня захисту дітей і розрахована саме на юних глядачів. Проте й дорослим буде не менш цікаво подивитися на оригінальних і привабливих мультяшних героїв Альони Гордейчук.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка триватиме до 5 червня з 10.00 до 18.00 (п’ятниця – вихідний день).


Інформація: газета "Бучанські новини"
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.