» » » » «Санчін» перемагає в Чемпіонаті Європи

«Санчін» перемагає в Чемпіонаті Європи

14-15 травня в Естонії, в м. Йихви пройшов Відкритий Чемпіонат Європи з нокдаун – карате, у версії Ояма – карате.

Засновник школи Ояма – карате – гранд-майстер Сігєру Ояма – створив її виключно на традиціях японського бойового карате, підібравши спеціально адаптовані методики тренувань для навчання самооборони та підготовки спортсменів. Техніка стилю, навіть для початківців не формальна, а максимально наближена до реального застосування в житті. Практикується також вивчення роботи з традиційною японською зброєю: довгою палицею (бо) і тонфою. Техніка володіння цими видами зброї демонструвалася на змаганнях.

Від України виступали три команди: дві зі столиці – керівники сенсей Олег Середа та Богдан Петренко, та одна з Ірпеня, керівник Ірина Петренко. Першого дня призерами Чемпіонату в розділі Куміте (двобої) серед жінок стала Галина Андрійчук (м. Ірпінь), а в розділі Ката і кобудо (умовні комплекси) серед дівчат 16-17 років срібло здобула Анастасія Ейсмунт; серед підлітків 12-13 років бронза – у Анни Бабич (Бучанська ЗОШ №1) та Олександра Журибіди (с.м.т. Гостомель, ЗОШ № 13).

15-го травня пройшли двобої серед підлітків та юніорів. У збірній с/к «Санчін» титул Чемпіона Європи в категорії хлопці 12-13 роік до 55 кг виборов Олег Шарапов (с.м.т. Гостомель, ЗОШ № 14), а в категорії юніорок 16-17 роік до 60 кг срібло у Анастасії Ейсмунт (студентки Київського фінансово-економічного коледжу).

Анна Бабич

Анастасія Ейсмунт

Г.Андрiйчук

збiрна "Санчiн"

О.Шарапов (1м)


Звичайно після змагань знайшли час і для культурної програми, навіть послухали звучання органу. Вдалося побачити чимало тільки завдяки доброзичливості естонців. Місцеве населення охоче підказувало де і коли можна відвідати музей чи виставку, безкоштовно запросили на концерт. Навіть цукерками дітей пригостили. До речі, кожної суботи з 18:00 до 23:00 – музеї працюють безкоштовно. Усміхнені, привітні, чуйні – зовсім не схожі на стримані, «холодні» північні народи.
САНЧІН
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.