» » » «Кубок Перемоги» з дзюдо в Коцюбинському стає міжнародним

«Кубок Перемоги» з дзюдо в Коцюбинському стає міжнародним

Уже третій рік поспіль 9 травня в селищі проходить відкритий регіональний турнір з дзюдо «Кубок Перемоги». Цього року з приїздом збірної команди Гомельської області з Білорусі, турнір набув статусу міжнародного.

Змагання проводились у двох вікових групах – 1999-2001 та 2002-2004 р.н. у турнірі взяли участь 170 спортсменів з 14 команд, це спортивні клуби з м. Києва «Олімп», «Тріумф», «Чемпіон», «Нивки», «Артем», «Юний десантник», ДЮСШ-10, команди з Київської області, зокрема з Українки, Боярки, Бучі та с. Дмитрівки. Також в турнірі взяли участь спортсмени з Житомира та збірної Гомельської області, призові місця виборювалися в дванадцяти вагових категоріях.

У командній першості перемогу отримали та вибороли «Кубок Перемоги» спортсмени з СК «Тріумф» (тренер С. Мішкой), друге місце за Коцюбинською ДЮСШ (тренер П. Шевченко), третє місце посіли команда з Білорусі (тренер П. Шундіков) та команда з м. Боярки (тренер Р. Маціпура).

В особистому заліку хотілося б відзначити переможців та призерів турніру у віковій групі 2002-2004 р.н.: Іллю Майорова (вагова категорія 21 кг – Білорусь, І місце); Івана Ліфанова (вагова категорія 24 кг – Коцюбинське, І місце.); Владислава Казімірова (вагова категорія 27 кг – Коцюбинське, І місце); Марка Орєшкіна (вагова категорія 27 кг – СК «Олімп», ІІ місце; у віковій групі 1999-2001 р.н.); Микиту Нагорного (вагова категорія 30 кг – СК «Тріумф», І місце); Богдана Холявка (вагова категорія 30 кг – Коцюбинське, ІІ місце); Діонісія Стальмакова (вагова категорія 34 кг – Коцюбинське, ІІ місце); Акобіра Фазілова (вагова категорія 46 кг – Коцюбинське І місце); Костю Скоренького (вагова категорія 38 кг – м. Буча, ІІІ місце).

На свято прийшли привітати учасників змагань Коцюбинський селищний голова В. Садовський, депутат Київської обласної Ради Н. Семко, тренер вищої категорії, майстер спорту Радянського союзу В. Ткаченко, ветерани війни та Збройних сил В. Червоний, В. Турімбеков, Є. Дзюба, воїни-афганці І. Сидорук, В. Мельник, голова ради ветеранів селища Коцюбинське В. Федоренко, чемпіон світу з фріфайту С. Даніш.

Цей турнір проходить вже третій рік завдяки депутату Коцюбинської селищної Ради В. Казімірову, директору приватного каменеобробного підприємства «МК-Престиж» В. Кузьмічу, голові батьківського комітету секції О. Варуші, директору Коцюбинської ДЮСШ О. Червоному.
Валентин Собчук 
газета: "Ірпінський вісник" №20 від 13 травня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.