«Суддю на мило»

У суботу 7 травня на бучанському стадіоні «Ювілейний» зійшлися у спарингу два минулорічних чемпіони: переможці чемпіонату Київщини 2010 року - ФК «Путрівка» та володар кубку Київської області 2010 року - ФК «Буча». Це мав бути доволі цікавий матч двох сильних суперників, двох головних фаворитів нинішнього сезону. Та не так сталося, як гадалося. Бездарним суддівством арбітр завадив шанувальникам футболу по справжньому на солодитися грою, а командам визначити, хто ж з них сильніший...

Безперечно не лише досвідчені вболівальники чекали захоплюючого спортивного видовища. Обидва суперника: і гравці, і їхні наставники готувалися до матчу дуже серйозно, знаючи технічні та ігрові можливості одне одного. І швидкий гол на третій хвилині, який забили бучанці, лише доводить це. Втім путрівцям потрібно віддати належне, вони не падали духом ні на мить, і якщо бути відвертим, то практично протягом всієї гри вони виглядали навіть краще за наших земляків. Загалом більша частина зустрічі проходила на половині поля бучанців. Обидві команди за два тайми отримали по кілька «гірчичників», а гості, через червону картку, після перерви навіть залишилися у меншості. Та «Путріка» активно продовжувала атакувати ворота Бучі і у підсумку двічі змогла їх вразити. З рахунком 2:1 гості перемогли.

Втім, це не все, про що слід розповісти. Обов'язково потрібно сказати про підготовку до суботньої гри у Бучі організаторів чемпіонату. Адже такого рівня матч просто повинен був судити досвідчений арбітр. Після цієї зустрічі не мало бути жодних питань чи нарікань щодо роботи суддів. Результат мали фіксувати команди своєю грою. Більше того, ми вже зазначали, що «Путрівка» виглядала на полі краще. Але підсумок, всетаки, визначив головний суддя.

Достатньо згадати, як без будь-яких видимих причин, він незарахував другий чистий гол у воротах «Путрівки». Або як протягом всієї гри у гравців ФК «Буча» «пильний ар бітр» помічав найменші ігрові помарки, особливо під час гострих атак біля воріт суперника, що мали усі шанси завершитися точним ударом. Кілька разів, коли бучанці виходили на ударний рубіж, суддя чомусь зупиняв гру. З іншог о боку він вперто не бачив навіть грубих порушень путрівчан. Щонайменше тричі футболісти ФК «Путрівка» підігрували собірукою. Мали місце не точні підкати, у тому числі за штрафною лінією. Навіть зафіксоване боковими колегами положення поза грою головний арбітр матчу не побачив... Чи не хотів бачити, що, звичайно, гірше. Бо досвід з часом прийде. А от якщо суддя свідомо працював на конкретний результат, то тут вже йдеться про інше. Адже у такому випадку ми говоримо про репутацію Київської обласної федерації футболу...

Що стосується турнірної таблиці, то наразі, після першої поразки, ФК «Буча» з 15 очками змістилася на другу позицію, яку розділяє з СК «Чайка» (теж 15 очок). Лідирує нині ФК «Інтеграл» з 16 очками в активі. Ну а «Путрівка», яка переломила переможну ходу бучанців має лише 10 очок і займає сьому позицію за результатами шостого туру чемпіонату Київської області 2011 року.
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №18 від 13 травня 2011 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
IRON

OFFline

  • IRON (23)
  • Місцевий
  • 18 травня 2011 10:57
Вітя, ну що ж ти так? Давай вже "Браво, федерація!" тоді! ;)

0