Із змагань з перемогами

Нещодавно у м. Марганець Дніпропетровської області проходили змагання з кіокушин карате «Асоціації Фінікс Карате-до-Кіокушинкай Інтернешнл», у яких взяли участь понад сто спортсменів. Серед учасників були і бучанські каратека. «Мірялися силами», перевіряли свої навички як діти, так і дорослі.

«Рівень змагань у Марганці був досить високим. Тому такий захід навіть можна назвати неофіційним чемпіонатом України, - ділиться позитивними враженнями керівник Київської обласної федерації «Фінікс» карате-до шихан Наталя Снєгірьова. - До того ж, участь у змаганнях була дуже результативною, плодотворною для представників з Бучі».

І це дійсно так. Адже з 15 київської Федерації бійців - 12 повернулися додому з медалями, 5 із них отримали за перші місця.

10 квітня змагалися між собою 6 команд кіокушин карате «Фінікс» з Києва та Київської області. Утому числі було представлено 2 команди з Бучі: «Геркулес» і «Кристал».

«Те, що старші учні позаймали призові місця і гідно себе показали - це вже норма. Особливо вразили і приємно здивували найменші каратисти, 5-6-річні учні, які мають невеликий досвід занять з карате. Вони вперше брали участь у змаганнях, тому за ними було дуже цікаво спостерігати. І деякі з них вже проявили неочікувані для інструкторів і глядачів навички», - розповідає шихан Наталя.

Суддівська колегія змагань була строгою і вимогливою: головний суддя турніру - шихан Володимир Снєгірьов, 5 дан (м. Київ), організатор - шихан Наталя Снігєрьова, 5 дан (м. Київ), семсей Павло Долгорук, 3 дан (Дніпропетровська обл., м. Марганець), семпай Таня Грек, 2 дан (м. Буча), сенпай Юра Грек, 1 дан (м. Буча), Оля Кущева, 1 кю (м. Київ). Проте це не завадило учасникам змагань, які, до речі, тривали понад п'ять годин, здобути перші, другі та треті місця.


«Ми за всіх дуже раді і пишаємося успіхами кожного, - щиро зізнається Наталя Снєгірьова. - Бучанські каратека завжди тримають високу рамку. На тих заходах, у яких беруть участь, - вони серед кращих спортсменів».

А попереду в бійців кіокушин карате «Фінікс» ще багато тренувань, занять, випробувань, щорічні весняно-літні навчальні збори, здобуття нового досвіду та спортивного зростання.
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанскі новини" №16 выд 29 квітня 2011 року
Наталя Снєгірьова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.