» » » Прем'єр-міністр Микола Азаров відвідав Ірпінь з робочою поїздкою

Прем'єр-міністр Микола Азаров відвідав Ірпінь з робочою поїздкою

До приїзду високого гостя місто причепурилося. Давно ми не бачили наш Ірпінь, його центральні вулиці, парки та сквери такими впорядкованими. Виявляється, можемо при бажанні навести «марафет» у власному домі.

Глава уряду відвідав новозбудовану поліклініку. Кажуть, кращу на сьогодні у Київській області. Хоча візит був і нетривалим (прем'єр-міністр поспішав ще на одну зустріч), високий гість встиг оцінити європейський рівень нового медичного закладу. Миколу Яновича запросили спочатку на оглядини відділення функціональної діагностики. А після цього його щільним колом оточили медики, телевізійники та журналісти друкованих засобів масової інформації.

Головний лікар поліклініки Світлана Росстальна розповіла, що медики отримали у подарунок приміщення, про яке давно мріяли.
«Маємо прекрасне хірургічне, терапевтичне відділення, - продовжувала далі Світлана Іванівна. А стоматологічне відділення розташоване на одному поверсі із зубопротезним, це дуже зручно для пацієнтів. Та найбільшою нашою гордістю є денний стаціонар, розрахований на 30 ліжок. Тільки за два місяці нинішнього року ми прийняли тут 98 хворих різного профілю.


Поліклініка укомплектована новим медичним обладнанням на суму 25 мільйонів гривень. І цьому ми насамперед завдячуємо народному депутату України Петру Мельнику та міському голові Володимиру Скаржинському.
Нам приємно також вам повідомити, що ми закупили нові меблі на 3 мільйони гривень!».
- У вас бачу поки що тільки позитив, - сказав Микола Янович. - А тепер про що мрієте?
- Наша мрія - відкрити в Ірпені кілька сімейних амбулаторій.

Прем'єр-міністр України поцікавився у присутніх, чи чули вони про ініціативу влади реформувати систему охорони здоров'я. «Звичайно, звичайно», - відповіли лікарі, правда, не дуже дружно.
- Наше з вами головне завдання - підняти на вищий рівень якість лікування людей, активізувати профілактичну роботу, - продовжив Микола Азаров. - А тепер давайте поговоримо про зарплату!
- Зарплату ми отримуємо вчасно, - відповіла на правах головної господині поліклініки Світлана Росстальна. - Хоча, звичайно, хотіли б отримувати більше. Але розуміємо ситуацію в державі, ми люди терпеливі.

Глава уряду порадував відповіддю усіх медиків: «У 2012 році підемо на підвищення заробітної плати для вас!».
Під час зустрічі розмова йшла також про ціни на продукти харчування. Микола Янович озвучив, що найбільшою проблемою є ріст цін на овочі. Тому дав доручення голові Київської обласної державної адміністрації Анатолію Присяжнюку взяти це питання під особистий контроль.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров приїхав в Ірпінь не з пустими руками - головному лікарю поліклініки Світлані Росстальній вручив сертифікат на комплекс рентгенівської діагностики.
Не залишився без подарунка і глава уряду - йому презентували скляний сувенір з написом «З нагоди відкриття Ірпінської поліклініки».Фото Володимира ЕННАНОВА
Василь Закревський 
газета: "Ірпінський вісник" 18 від 26 квітня 201 року
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
IRON

OFFline

  • IRON (23)
  • Місцевий
  • 18 травня 2011 10:59
терпеливі лікарі "деруть" з терпеливих пацієнтів

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.