» » » У Гостомелі з’явився образ Божої Матері

У Гостомелі з’явився образ Божої Матері

Дивовижа сталася у Гостомелі. Депутат селищної ради Сергій Кандиба побачив образ Божої матері на своїх воротах. Зображення виникло посередині воріт після того, як їх зачинили.

Розповідає Сергій Володимирович: «Дивилися години дві усією сім’єю. Потім пішли спати. Зранку святого образу вже не було. На щастя, його вдалося сфотографувати. До речі, ми намагалися зробити знімки Богородиці різними мобільними телефонами, проте виходило лише чорне зображення. Тільки телефоном старої моделі вдалося зробити фото. Також не вдавалося передати його на інші телефони. Зараз фото святого образу є лише у мого друга Валерія Сарніцького. Він та його дружина Олена побожні люди, відвідують церкву. Мабуть, саме тому у Валерія цей знімок і зберігся. До слова, він кував ворота, на яких з’явилася Богородиця».

Нещодавно Сергій Кандиба був у Почаєві, говорив зі священиком про цей дивовижний випадок. Отець сказав, що поява святого образу – хороший знак не лише для Сергія Володимировича та його сім’ї, а й для всієї ірпінської землі.
Цікаво, що саме такий образ Божої Матері з’являється тільки в нашому регіоні. Більше того, це зображення Богородиці було не так давно втілене в іконі, яка зараз знаходиться в Мостищенському храмі св. апостола Андрія Первозванного та пророка Іллі.


Настоятель храму отець Ростислав розповідає, що ікона є покровителькою сім’ї, родинного добробуту. Вона вже допомагала людям, які мали проблеми з дітьми, сім’єю, роботою.
Проте образ, зображений на іконі, та той, що з’явився на воротах, відрізняється. Намальована Діва Марія тримає обидві руки зігнутими у ліктях та піднятими догори, а з’явилася вона з опущеною лівою рукою. До того ж, позаду образу, що з’явився на воротах, видно силуети людей, яких немає на іконі.

Цікавою є й історія створення ікони. Її автор – Микола Рог. 1987 року до нього під час сну прийшла Діва Марія. Проте, прокинувшись зранку, художник вирішив, що це йому здалося. Він пішов надвір працювати з циркулярною пилкою. Незчувся, як йому на лівій руці відрізало чотири пальці, хоча рука знаходилася за метр від різців. Як це сталося, Микола Никифорович не може пояснити й до цього часу. Пам’ятає тільки, що боляче не було. Тоді художник зрозумів, що прихід Богородиці не був сном. Чотирнадцять років він мріяв зобразити образ Діви Марії. Нарешті взявся до роботи, яку завершив у вересні 2001 року. Того ж дня ікону освятили.


Фото автора
Ольга МОЛЬКА 
газета: «Ірпінський вісник» № 17 22 квітня 2011 року
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
grey

OFFline

  • grey (43)
  • Користувачі
  • 25 квітня 2011 06:28
Всьо, кидаю пити горілку.

0
lms61

OFFline

  • lms61 (3)
  • Місцевий
  • 30 липня 2011 13:25
Якщо Кандиба обкурився, це таке, якщо ні, то треба лікуватися серйозно. Сарніцького знаю - колишній комсомольський бог - нині підприємець, як і всі "колишні". Хороша реклама. Купуйте у Сарніцького і вам буде ДОБРО! Не здивуюся, якщо незабаром Кандиба почне лікувати за гроші своїми воротами прихожан...

0