» » » » Спортклуб «Санчін»: Вдруге чемпіони Європи!

Спортклуб «Санчін»: Вдруге чемпіони Європи!

15-16 квітня в м. Сентеш, Угорщина відбувся Чемпіонат Європи з Кіокушин карате серед дітей, підлітків, юніорів та дорослих. Змагання об’єднали представників 15 версій карате з 12 країн Європи і тільки серед дітей зібрали більше 400 учасників.


Поєдинки на протязі восьми годин проводилися на п’яти татамі. До складу дитячої збірної України включили сім юних спортсменів, наших земляків з Ірпеня, Гостомеля та Бучі, що тренуються в спортклубі «Санчін».

І цього разу вони виступили добре, хоч не всі з них дійшли до фіналу. Вдруге чемпіонкою Європи, тепер уже в категорії юніорів, стала Анастасія Ейсмунт з с.м.т. Гостомеля – студентка з НУ ДПСУ.

Анастасія Ейсмунт
(про Анастасію Ейсмунт на нашому сайті: перша перемога в Європі>>,
змагання в Будапешті>>,
Всеукраїнський турнір >>)


Титул чемпіонки до рідного міста Бучі привезла юна, талановита каратистка Аня Бабич. І цього разу, з вагою 37кг, виступаючи в категорії до 45-ти, вона всі поєдинки завершила достроково технічними нокаутами і стала чемпіонкою Європи серед дівчат-підлітків.

Аня Бабич
(про Аню Бабич на нашому сайті: змагання в Будапешті>>)


На такого рівня змаганнях легких супротивників не буває. Проте і Сашко Журибіда з с.м.т. Гостомель, ЗОШ № 13, у своїй категорії, здобувши бронзу, був безперечно складним для своїх супротивників. Вкотре цього року наші діти здобувають перемоги на високого рівня змаганнях.

Чемпіони і призери з УкраїниО.Журибіда, А.Ейсмунт, А.Бабич з організатором
Чемпіонату Європи Брезовай Саандора


Проте їх досягнення можливі завдяки великодушній фінансовій підтримці добрих людей:
- директору ТОВ «НАТУР +» П.П. Сологубу;
- директору ПП «Міраж» Ю.І.Прилипку;
- директору Бучанської ДЮСШ О.О.Гайдаю;
- А.В.Білорукову, В.В.Косенку, Є.О.Олексієнку, М.Ш.Османову, В.В.Толочину, А.В.Чечилу, Р.В.Янковому.
Хоч не всі вони міценати, а звичайні громадяни, та їм не байдужі наші діти. Велике спасибі всім, хто зібрав кошти для дітей, щоб ті гідно виступили і своєю майстерністю прославляли своє місто.
Петренко Ірина 
САНЧІН
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.