» » » Бучанці підкорили Трускавець

Бучанці підкорили Трускавець

2-3 квітня у Трускавці (Львівська область) вже всьоме проходив Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Кришталевий Трускавець-2011?.
У ньому взяли участь більше 50 учасників з різних куточків України, зокрема двоє представників – з Бучі.

Конкурсні прослуховування та перегляди учасників відбувалися в будинку культури санаторію “Кришталевий палац” 2 квітня, з 10 ранку до 8 вечора. А гала-концерт зібрав учасників, лауреатів та гостей фестивалю вже наступного дня, у неділю, 3 квітня, в концертному залі санаторію “Карпати”.

І знову про місто Бучу дізналася вся Україна, адже наші земляки не просто гідно представили місто, а й зайняли перші місця. Лауреатами першої премії конкурсу стали завідувач методичним відділом Центрального будинку культури Юлія Сиротенко (у вокальному жанрі) та співак, студент Костянтин Гордейчук (у вокальному та розмовному жанрі).


Вони настільки сподобалися членам журі, що відомий композитор Зоя Красуляк, яка пише пісні для Миколи Свидюка, Віктора та Любові Анісімових та багатьох інших українських митців, вирішила подарувати Юлії та Костянтину свої пісні. І швидше за все, що одна з пісень буде про Бучу.

Загалом наші митці отримали від конкурсу безліч позитивних вражень та емоцій. Вони побачили, що є дуже достойні конкурент, адже Україна багата талановитими людьми.
А ще було надзвичайно радісно від того, що Трускавець зустрів наших земляків справжньою весною – у парках розпускалися проліски, а люди там були надзвичайно привітні.

Тож, від’їжджаючи додому, бучанці не прощалися з цим чудовим краєм, а сказали – до нових зустрічей! І до нових перемог!
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №13 від 8 квітня 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.