» » » Як бучанська молодь «обирала майбутнє»

Як бучанська молодь «обирала майбутнє»

18 березня на базі бучанської школи №3 відбувалося справжнє свято гумору та кмітливості – КВК «Обери майбутнє».

Організували та підготували загальноміський конкурс наші навчальні заклади, методичний кабінет відділу освіти у співпраці з Ірпінським Центром зайнятості.

Цілих три години невтомних жартів, приколів та яскравих виступів дарували конкурсанти своїм палким вболівальникам. Посміятися було над чим, адже «тема дня» - вибір майбутньої професії. Учні презентували актуальні на ринку праці спеціальності, акцентуючи увагу як на позитивних, так і на негативних їх сторонах.

До речі, крім конкурсантів, на святі виступив колектив педагогів школи №2 – «Гуморина», який «зірвав» шквал оплесків. З усього стало зрозуміло, що у нас вчитель – також дуже багатогранна, весела професія.

Були представлені команди Клубу Веселих та Кмітливих: «Yellowcravat» (ЗОШ №4), «25 кадр» (як заявили самі учні – вони команда майбутніх журналістів (ЗОШ №3), «Шарашкіна контора» (ЗОШ №2), «МНС» (Міністерство Настрою і Сміху (Бучанська Українська гімназія), «Своєрідні» (ЗОШ №1).


А до складу журі увійшли заступник Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко, заступник директора комунального закладу Київської облради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Алла Радзівілл, завідувач відділом у справах сім’ї та молоді в Бучі Ніна Калініна, головний спеціаліст Головного управління освіти та науки Київської облдержадміністрації Наталія Рохманюк та директор Ірпінського міського центру зайнятості Галина Нечипоренко.
В якості почесних гостей були присутні начальник Бучанського відділу освіти Лариса Федорук та директор Київського обласного центру зайнятості Василь Якобінчук.

Відкриваючи свято, Василь Іванович зазначив: «Дуже приємно бути в Бучі, бо для мене це також рідне місто – я багато років пропрацював тут. Ми провели засідання обласного організаційного комітету щодо проведення конкурсу команд КВК Київщини. У ньому братиме участь 133 команди - так що є з ким поборотися. І я думаю, що бучанці займуть достойне місце в цій боротьбі. А потім буде фінальна зустріч на рівні держави. І хто знає, можливо, найкращими в Україні стануть бучанські хлопці та дівчата. Принаймні, я хотів би, щоб так було».
На конкурсі оцінювалися тематична спрямованість, творчий підхід, виконавська майстерність та артистизм, а також винахідливість, нестандартність мислення, гумор, сатира, грамотне використання профорієнтаційних термінів.
Змагання складалося із чотирьох завдань: «Візитівка», «Лицарі на роздоріжжі», «Конкурс капітанів», «Біле і чорне».Хоча організатори ставили за мету перевірити знання про стан і тенденції наринку праці, проте, мабуть, мало хто очікував побачити таку дотепність з боку учнівської молоді, «політ» їхніх творчих здібностей. Адже все, що вони робили – виходило дуже смішно.
Приємно здивувало, що наші діти можуть розвеселити не гірше професійних команд КВК, виступи яких транслюють по телебаченню. Варто було підключити трохи фантазії, продумати «стратегію» і добитися відповідної реакції глядачів було не складно. Благо, артистизму та відчайдушності теперішнім підліткам не займати. А теми для жартів – це саме життя, це проблеми й труднощі, які часто супроводжують ту чи іншу спеціальність.
Лідери визначилися відразу і до останнього конкурсу не втратили свої високі позиції. Переможцем КВК «Обери майбутнє» стала команда ЗОШ №1 «Своєрідні». На думку журі і глядачів жарти у них були найсмішнішими, репліки – найдотепнішими, а підняті теми – найактуальнішими. В якості винагороди їм вручили фотоапарат, а решті команд – невеличкі заохочувальні призи, зокрема профорієнтаційні щоденники, грамоти.

Варто зазначити, що дане свято проходить в рамках загальноукраїнського профорієнтаційного заходу серед учнівських команд у 2011 році «Обери майбутнє». А це означає, що наші переможці незабаром змагатимуться на обласному рівні. І якщо фортуна буде на їхньому боці, то й представлятимуть Бучу у фіналі, який відбудеться у Національному Палаці «Україна».
Загалом мораль конкурсу така: потрібно обрати професію, яка б приносила моральне задоволення і тоді всі труднощі можна подолати. Або – просто не помічати.
А ким же стати: моделлю, телеведучим, програмістом, лікарем, вчителем, бухгалтером чи депутатом Верховної Ради? Відповідь учнів проста: всі професії гарні, обирати – тобі!ЖАРТИ ВІД КОМАНД КВК
«- Не хочу бути вчителем, хочу бути мером Бучі!
- Для того, щоб бути мером Бучі, спочатку потрібно стати вчителем!»

«- Добрий день, безкоштовний лікар!
- Добрий день, безнадійний хворий!»

«Керівництво країни заявило, що причин для подорожчання цін – немає. Тому ціни будуть дорожчати безпричинно»

«Сучасні вчені довели, що безкінечно можна дивитися на три речі: як тече вода, як горить вогонь і як Україна готується до Євро-2012»

«- Буду пластичним хірургом – непогані гроші платять і своїми руками створюєш красу!
- Один невірний рух – і замість Памели Андерсон вийде Катя Пушкарьова!»


Людмила Гладська 
газета: «Бучанські новини» №11 від 25 березня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.