» » » У Бучi вiдзначили День працiвникiв ЖКГ

У Бучi вiдзначили День працiвникiв ЖКГ

18 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, комунальників міста запросили у Центральний будинок культури. Щоб відзначити професійне свято, спеціально для працівників ЖКГ, влаштували концерт. Відбулися урочисті заходи за участі заступника Бучанського міського голови Юрія Хоменка, начальника «Бучанського УЖКГ» Володимира Кравчука та представників підприємств житлово-комунальних господарств та побутового обслуговування населення Бучі.

начальник «Бучанського УЖКГ» Володимир Кравчук Гарний святковий настрій та позитивні враження від заходу усім присутнім глядачам забезпечили своїми яскравими виступами юнацькі колективи Бучанської школи мистецтв та будинку культури. А кращих працівників - інженерів, майстрів дільниць, паспортистів, працівників бухгалтерії, водіїв, електриків, сантехників, двірників - було відзначено і нагороджено від імені облради та Бучанського міського голови Анатолія Федорука грамотами, подяками й грошовими преміями.

На святі неодноразово наголошували на вагомому внеску житлово-комунальних підприємств, важливій щоденній роботі працівників КП «БУЖКГ» у місті. Адже, дійсно, сьогодні нам неможливо обійтися без працівників ЖУКу, які слідкують за порядком на вулицях, обслуговують будинки, піклуються про наш комфорт, намагаються створювати такі умови, за яких нам приємно і працювати, і відпочивати. Праця комунальника нелегка і невдячна. Проте робота жеківців та інших представників підприємств житлово-комунальних господарств та побутового обслуговування надзвичайно важлива та життєво необхідна кожного дня для кожного жителя.Саме від комунальників, які приймають на себе виклик примхливої погоди, ремонтують технічні несправності у будинках, підтримують красу і порядок на вулицях, залежить як виглядає двір, місто і в цілому держава. Тож давайте будемо цінувати і поважати їхню працю не лише в День працівників ЖКГ.
Вікторія Кончаківська 
газета: «Бучанські новини» №11 від 25 березня 2011 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.