» » » » Гостомель: Регіональний баскетбольний турнір

Гостомель: Регіональний баскетбольний турнір

19 березня в Ірпінській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 відбувся четвертий регіональний турнір з баскетболу на честь випускника школи Богдана Водолаги, організований Ірпінським благодійним фондом "Богдан”.

До участі в організації та проведені турніру щороку долучаються нові спонсори та нові учасники. В цьому році в змаганнях брали участь Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13, Бучанська школа-інтернат, студенти фізико-технічного інституту при Національному технічному університеті Укаїни "Київський політехнічний інститут”, а також однокласники Богдана, випускники нашої школи. На відкритті турніру з вітальним словом до присутніх в спортивному залі глядачів та гравців звернулися: директор Ірпінської ЗОШ I-III ступенів №13 Захлюпаний В.М., голова ІБФ "Богдан” Водолага А.М., директор Бучанської школи-інтернату Наконечний М.П.Головним суддею змагань був Нікітін М.А., помічником головного судді – майстер спорту з баскетболу Федорова О.В.
Після завершення турніру перше місце виборола команда студентів фізико-технічного інституту НТУУ КПІ, друге місце – команда нашої школи (ЗОШ №13), третє місце – команда ЗОШ №3. В товариській зустрічі команд абсолютну перемогу здобули випускники (друзі та однокласники Богдана Водолаги).

Всі учасники отримали грамоти, а переможці звичайно ще й медалі та цінні подарунки. Змагання закінчилися, всі залишили спортивний зал з надією зустрітися через рік знову, щоб стати учасником нового баскетбольного турніру в знак вшанування хорошої, талановитої молодої людини Богдана Водолаги, який вічно залишиться в пам’яті рідних та друзів.

Фонд "Богдан” та Ірпінська ЗОШ №13 висловлює вдячність Гостомельському селищному голові Кириченку А.І., керівнику ТОВ "Вектор” Бондаренку В.І., директору ТОВ "Натур +” Сологубу П.П., які взяли безпосередню участь в організації та фінансуванні спортивного заходу.
cайт Гостомельської селищної ради 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.