Початок футбольного сезону 2011

З першими теплими днями весни ФК «Буча» почала активно розминатися на великому полі в іграх Кубку Керсанова. На участь у цій весняній першості заявилися усього 11 команд з Києва, Київської області та Чернігова. Серед учасників виступають як вже відомі нам суперники з минулого сезону – «Податковий університет» (Ірпінь), ФК «Путрівка» (Путрівка), ФК «Діназ» (Вишгород), ФК «Хілд-Любомир» (Ставище), так і ті, з ким гратимемо вперше – «Інтеграл-Яблунівка» (Рокитне), «Княжа» (с. Щасливе), ЛКТ «Юність» (Чернігів) та ін.

Після достатньо вдалого для Бучі 2010 року, незабаром, практично за кілька тижнів, почнеться футбольний сезон 2011-го, де бучанцям доведеться відстоювати титул чемпіона в Кубку області, виступати в обласному чемпіонаті та дебютувати в Кубку України. І хоча дати, команди-учасниці, турнірні таблиці і т.д. будуть оприлюднені лише наприкінці березня, побачити нашу команду після зимових канікул ми змогли вже як тільки зійшов сніг.

Кореспонденти «БН» відвідали 15 березня третю, виїзну гру в Кубку Керсанова за участі ФК «Буча», на базі суперника ФК «Диназ» (Вишгород) в Лютіжі. А також 16 березня – гру з ФК «Путрівка» в Ірпені на поліНаціонального університету державної податкової служби України.
Отже, на чудове штучне поле в Лютіжі бучанська команда вийшла у доброму настрої, готова перемагати. Бучанські вболівальники пам’ятають, в минулому сезоні обидві зустрічі з «Диназом» для ФК «Буча» не були результативними.


Більше того, ще перед матчем ми почули від гравців та їх наставників, що гра буде і напруженою, і емоційною. Так і вийшло, емоції почали зашкалювати вже з перших хвилин і така тенденція продовжилася до кінця дев’яностохвилинки. До речі, масла до вогню не зовсім футбольних пристрастей підлило недолуге суддівство, яке у підсумку, окрім усіх інших чинників, призвело до поразки бучанців. Єдиний м’яч у сітку воріт «Диназа» відправив з пенальті Дмитро Мануйленко на 12 хвилині першого тайму. А два інші м’ячі, у ворота бучанців, були забиті на 27 та 29 хвилинах. Протягом гри огріхи, звісно, були і з боку бучанців, і з боку вишгородців. Нереалізованих моментів вистачало теж з обох сторін. Також, як вже зазначалося вище, обом командам запам’ятається ця гра незадовільною роботою суддів. А загалом матч завершився, з безліччю гірчичників в обох командах, двома червоними картками в ФК «Буча», однією – в ФК «Диназ» та рахунком 1:2 на користь вишгородців.

Гра в Ірпені проти Путрівки теж почалася непогано. Вже на 8 хвилині перший м’яч від бучанців опинився у сітці воріт суперника. Відзначився Сергій Панфілов. Сергій взагалі відіграв матч, як ніхто інший, але, на жаль, як кажуть один в полі не воїн. Втім, якщо узагальнювати, ігрова перевага усі 90 хвилин була на боці бучанців. Хороша швидкість, організація атак, безліч ударів в сторону воріт. Це все ми бачили. Не побачили лише голів. Як і минулого сезону, ми про це писали регулярно, в ФК «Буча» все добре, окрім реалізації моментів. Що не скажеш про путрівчан. Прямо скажемо, виглядали наші супротивники не дуже, проте з кількох (думаю менше 10 за всю гру) кволеньких атак, вони змогли витиснути три голи, з чим ми їх і вітаємо. 3:2 на користь ФК «Путрівка».

Окремо про суддівство. Ним і ми на трибунах, і керівництво ФК «Буча», і, зрозуміло, гравці, як і в грі з Вишгородом, залишилися незадоволені. Принаймні чотири чистих пенальті протягом матчу бучанці заробили чесно, втім суддям чомусь так не здалося. Вони добре бачили порушення з боку Бучі і вперто не бачили таких моментів з боку Путрівки. Але це на їхній совісті.

Отже, чотири гри команда ФК «Буча» у Кубку Керсанова зіграла. Маємо такі результати:
ФК «Хілд-Любомир» (Ставище) – ФК «Буча» 1:1,
ФК «Податковий університет» (Ірпінь) - ФК «Буча» 0:3,
ФК «Диназ» (Вишгород) – ФК «Буча» 2:1,
ФК «Путрівка» - ФК «Буча» 3:2.Найближча гра відбудеться у п’ятницю з командою з Києва «Зміна-Оболонь». Сподіваємося, головний тренер Віктор Удалов разом зі своїми підопічними проведуть роботу над помилками і наступного разу наші хлопці вийдуть заряджені лише на перемогу. Ми цього нашому ФК «Буча» бажаємо і сподіваємося на перемогу у наступній грі.фото: Віктор Артемчук, Андрій Нестеренко
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" №10 від 18 березня 2011р.
ФК Буча
  1
Коментарів: 0
Додати коментар