» » » Комунальне господарство Бучі – на контролі міських служб

Комунальне господарство Бучі – на контролі міських служб

15 березня 2011 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради. На порядку денному розглянули 22 питання, низка з яких мала юридичний характер. Зокрема, мова йшла про затвердження протоколу житлової комісії; про дозвіл на оформлення та отримання правовстановлюючої документації на квартиру; про легалізацію громадської організації «Чемпіон» та інші.

Також значну увагу приділили питанням соціального захисту населення: про призначення субсидій, надання матеріальної допомоги, виділення коштів тощо.
На виконкомі оголосили про двомісячник по санітарній очистці та благоустрою міста. Але не менш важливими для життєдіяльності Бучі стали виступи заступника начальника КП «Ірпіньводоканал» Віктора Коваленка про стан водоканалізаційного господарства у нашому місті та начальника Ірпінського РП ЗАТ «А.Е.С. «Київобленерго» Григорія Меленчука про стан електромереж у місті та роботу Ірпінської РЕМ з надання послуг підприємствам та жителям Бучі.

Так, стан електричних мереж у місті Бучі залишається однією з найактуальніших проблем, що не задовольняє в повній мірі потреби мешканців та суб’єктів господарювання.
Одним із суттєвих недоліків є стан повітряних електромереж по місту, особливо це стосується мікрорайону Лісова Буча. Це особливо проявилося у період стихії, в несприятливі пори року. Не всі трансформаторні підстанції забезпечують в повному обсязі подачу електроенергії мешканцям окремих мікрорайонів. Потребують обстеження та при необхідності заміни опори електропередач по вул. Калініна, Дніпровська, Некрасова, Малиновського, Ярослава Мудрого, Набережна, Інститутська, Революції, Києво-Мироцька, Пролетарська, Ворошилова, Толстого. У районі вулиць Кірова, 203-Б та Водопровідна, 48-50 потребують вирішення питання електрокабелі, які звисають з будівель. Вулиці Ярославська (буд. №11-19), Києво-Мироцька, Старо-Яблунська, Ново-Яблунська, Каменського, Набережна, Тарасівська – значне коливання напруги в будинках, що не відповідає нормативним вимогам.

Слід відзначити й те, що у разі виникнення аварійної ситуації в електромережах міста з ремонтною службою Ірпінського районного підрозділу зв’язатись фактично не можливо, як службовим особам та керівництвом міста, підприємцям, не кажучи вже про пересічних громадян міста. Багато нарікань на роботу служб Ірпінського районного підрозділу ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» на порядок розрахунків за спожиту електроенергію мешканцями міста.

У зв’язку з цим, члени виконавчого комітету вирішили роботу Ірпінського районного підрозділу ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» з надання послуг підприємствам та жителям міста Бучі і стан електромереж у місті визнати таким, що не задовольняє в повній мірі потреби мешканців та суб’єктів господарювання. А також – звернутися до цього товариства з пропозицією щодо вирішення питання заміни існуючих електричних мереж на кабельні провідники, першочергово по мікрорайону Лісова Буча та реконструкції ТП по вул. Дніпровська. Крім того, потрібно спільно з начальником експлуатаційної дільниці Ірпінського районного підрозділу ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» та «Укртелеком» вирішити питання забезпечення прямого телефонного зв’язку з диспетчерським пунктом Ірпінського РП.

Щодо водопровідно-каналізаційних мереж у Бучі, то сьогодні об’єм водовідведення по місту становить 3,45 тис. куб. м. на добу. Кількість каналізаційних насосних станцій – 30. За графіком промивки водопровідних мереж і хлорування працює промивочна машина, а також спеціальна машина по промивці каналізаційних мереж. Протягом 2010 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» ліквідовано 590 аварійних ситуацій на водопровідно-каналізаційних мережах.

На території міста знаходиться 3 комплекси кюветів чистої води по вул.. Енергетиків, Тарасівська та Склозаводська. Разом з тим, у І кварталі 2011 року планується запуск станції другого підйому по вул. Пушкінська і двох РЧВ по 1400 куб. м кожний, 4 артсвердловини.

Тож, виконавчий комітет Бучанської міської ради вирішив отриману інформацію взяти до відома, а стан водо-каналізаційного господарства Бучі визнати таким, що не задовольняє в повній мірі потреби мешканців та суб’єктів господарювання. Відділу житлово-комунального господарства звернутися до Ірпінської міської ради щодо питання включення до плану соціально-економічного розвитку міста Ірпінь на 2011 рік фінансування модернізації, реконструкції та капітального ремонту об’єктів водопостачання та водовідведення, які розташовані в нашому місті, відповідно до подання КП «Ірпіньводоканал».
Усі підняті питання знаходяться на постійному контролі Бучанського міського голови Анатолія Федорук та владою розробляється низка заходів щодо розв’язання існуючих негараздів.

Інформація «БН»
0 0

газета: "Бучанські новини" №10 від 18 березня 2011р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.