Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Олімпіада бойових мистецтв: Перше командне місце!

Олімпіада бойових мистецтв: Перше командне місце!

12-13 березня в столиці в рамках Олімпіади бойових мистецтв (спорткомплекс КПІ) пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з Кіокушин-кан карате серед юніорів та дорослих.

Кількість видів бойових мистецтв в порівнянні з минулорічною Олімпіадою збільшилася на двох представників. До попередніх: Кіокушин-кан карате, бойового самбо, боротьби «Кураж», бойового карате «Комбат» цого разу приєдналися – змагання з саньда (Європейська та Всеукраїнська федерації кунг-фу) та Хортинг.

Для іропінських каратистів, які пройшли двобої в Кіокушин-кан карате цьогорічні змагання пройшли вдало. 12-го в суботу троє спортсменів з Гостомеля Галина Андрійчук, Ірина Петренко та Анастасія Ейсмунт вибороли 5 перемог і посіли 2-ге місце в командній першості серед дорослих. Наша знаменита чемпіонка Настя Ейсмунт боролася в трьох номінаціях і двічі за змагання (серед жінок та юніорок) стала чемпіонкою України. А в неділю 13-го березня в м.Вишгороді Відкритий Всеукраїнський турнір з Кіокушин-кан карате продовжив роботу вже для дітей. Юні спортсмени з Ірпеня, Бучі, Гостомеля в складі дидячої Ірпінської збірної з карате від с/к «Санчін» на Відкритому Всеукраїнському турнірі з Кіокушин-кан карате серед дітей та підлітків нарешті вибороли 1-ше командне місце.

15-ть дітей – учасників вибороли 9 перших, 5 других місць та 1 третє – словом, переможених не було. Найкращими серед Ірпінчан були – Олексій Ольшевський, Роман та Анастасія Гутники, Павло Мандалина, Іван Лут. Гостомельчани Олег Шарапов та Сергій Саблук (ЗОШ № 14), корті вперше виступали після тривалої перерви через хвороби, знову шокували глядачів та супротивників вдалою технікою ведення поєдинку.
І як завжди перемогли каратисти з Бучі – Дмитро Гончаренко та Антон Хоменко (школа № 4).