» » » У ритмі танцю «Оксамиту» й драйву «Крутих дівчат»

У ритмі танцю «Оксамиту» й драйву «Крутих дівчат»

Бучанська школа мистецтв ім. Л. Ревуцького вже понад 10 років виховує, розвиває та удосконалює особистість кожного учня. На заняттях хореографії, вокалу та будь-яких інших уроках діти формують естетичні смаки, глибину думки, почуття, дають роботу уяві та розвивають й удосконалюють свої здібності, талант.

Отримують від викладачів основну базу мистецького життя, через яку і навколишнє середовище сприймається по-іншому, глибше, яскравіше, повніше.
Музика, танець, пісня – прищеплює дітям любов, зацікавлює, популяризує здоровий спосіб життя, розвиток духовно-естетичних відносин. Проте найбільш дієвий шлях підвищення творчої активності, майстерності, рівня художніх колективів – виступи на сцені перед глядачами та безпосередня участь у конкурсах, які дають можливість і показати свої вміння та успіхи, і подивиться на інших учасників та перейняти позитивний досвід.

Бучанські хореографічні колективи та вокалістів ми бачимо на всіх святах, спостерігаємо за їхнім першими кроками, зростанням та вже маємо своїх улюбленців. Проте не секрет, що вихованці школи мистецтв поза виступами на міських заходах голосно заявляють про себе на регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Тож, хочемо повідомити вас про нові перемоги й здобутки учнів Оксани Вижги, керівника хореографічного колективу «Оксамит», та Ольги Моторі, викладача вокалу.


Нещодавно бучанський танцювальний колектив «Оксамит», знаний і за кордоном України, брав участь у ІІІ фестивалі сучасного спортивного танцю дитячих та юнацьких колективів «MEGA-STAR 2011», який відбувався в приміщенні Центрального будинку культури міста Ірпеня. Організатором конкурсу виступила Ірпінська міська організація Студія сучасного естрадного танцю «Jardin de la dance». Змагання проводила колегія суддів-зірок телевізійного проекту «Танцюють всі». Серед великої кількості конкурентних колективів регіону бучанські танцюристи показали достойний результат. З п’яти номінацій: класичний танець, сучасний, естрадний, спортивний та соло, – здобули три перші місця та з двох номінацій – другі. Варто зазначити, журі судило чесно й справедливо.

Судді були дуже задоволені учасниками колективу «Оксамит», особливо Людмилою Демкович, яка продемонструвала сольний танець. Зі слів журі, дівчина настільки передала емоційний виклад номеру, що жодна доросла людина так не зможе. Сказали, що вона майбутня зірка. А найменші бучанські учасники, які навчаються танцю третій рік, у номінації «Класичний танець» отримали найвищі бали. «Ветеранам» «Оксамиту» рівних не було. Вони, виступивши, одразу здобули перші місця. Контемп та індійський танець також не залишили байдужими і суддів, і глядачів. Усі учні Оксани Вижги показали високу техніку виконання, підготовку й виклались на всі сто відсотків. Тому і результат відповідний – задоволення від конкурсу й призові місця. Адже всі оксамитівці повернулися з золотими медальками та дипломами, за перші та другі місця отримали кубки й ніхто не залишився без гарного настрою. Керівник колективу «Оксамит» Оксана Казимирівна залишилась приємно вражена успіхами вихованців й висловила свою вдячність організаторам конкурсу та батькам, які завжди підтримують та допомагають. І повідомила, що вже у травні будуть наступні етапи цього фестивалю, у яких планують брати участь наші танцюристи.

Наступним важливим та серйозним кроком, яким танцюристи «Оксамиту» підкорювали незнайому аудиторію та професійне журі, став Міжнародний конкурс «Art Premier» у Києві. Проводили змагання серед танцівників та вокалістів, дітей та молоді, з усіх куточків України, Росії, Абхазії й навіть далекого Китаю Міністерство культури, Київська міська державна адміністрація та благодійний фонд «Віват Арт». Бучанці вперше брали участь у такому конкурсі, тому для них він був досить складним. Але не дивлячись на велику конкурентність, три відбіркових етапи, суддівський склад на чолі з головою журі – народним артистом Сергієм Бондурем, за номер «Натхнення» у номінації «Сучасний танець» здобули друге місце. А керівник колективу «Оксамит», Оксана Вижга отримала диплом за високий рівень професійної підготовки учнів до міжнародного конкурсу.


У цьому ж конкурсі також брали участь учні викладача з вокалу Бучанської школи мистецтв Ольги Моторі. Змагалося близько сотні вокалістів, яких оцінювало вимогливе журі (Валерій Буймістер, голова журі з вокалу, доцент Національної музичної академії України, шевченківський лауреат, Олександр Чуніхін, ректор Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтва, професор та інші). «Крутим дівчатам» з Бучі там не було рівних. Гурт трьох запальних, енергійних, привабливих, харизматичних та драйвових дівчат у складі Вероніки Костащук, Насті Товстенко та Насті Герасименко підкорив глядацьку публіку та вразив суддів наповал. Тому й недивно, що юні бучанки зайняли перше місце у вокальній номінації «Ансамблі» в категорії «А» (наймолодші – 7-8 років). Також неодноразові учасники й переможці багатьох конкурсів Марина Онищенко та Костянтин Стамбірський, співаючи дуетом, стали лідерами.

Ось так дитячі хобі, захоплення, якщо їх направити у потрібне русло, постійно розвивати та удосконалювати, переростають у справжнє мистецтво, майстерність, професіоналізм. Хоча для досягнення найкращого результату потрібно ще ой як багато докласти зусиль, бажання, тренувань. Але і цього дуже часто замало. На жаль, нині основною причиною, яка стоїть на дорозі юних обдарувань і заважає їм іти тільки вперед, – фінансування. До речі, бучанських і танцюристів, і вокалістів часто запрошують в інші країни на різні конкурси і вже сьогодні раді зустрічати їх там, проте не завжди у колективів є можливість здійснювати такі поїздки.
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" № 9 від 11 березня 2011 р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.