Зі святом, жінки!

4 березня в приміщенні кіноконцертного комплексу «Акваріус» для всіх бучанок, бабусь, мам, сестер, дівчат, колег, подруг, дружин та коханих, відбувався святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Зі сцени, з вуст ведучих Ігоря Кожемяки та Костянтина Гордейчука звучали слова вдячності та щирі побажання чарівним жінкам «кохання, краси, благополуччя, здоров’я, рік шампанського, вірності, достатку й родинного затишку»...

Продовжили урочисто вітати чарівних, красивих, ніжних й розумних жінок з весняним святом народний депутат України Петро Мельник та Бучанський міський голова Анатолій Федорук. І за традицією, кращі працівники, а точніше працівниці, підприємств та організацій Бучі були нагороджені подяками від міського голови за сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

А розважали глядачів, дарували гарний святковий настрій юні бучанські таланти, танцювальні колективи «Оксамит», «ВА-Данс», «Фантазія», гурти «Круті дівчата», «Каприз», «Акварель» та інші місцеві танцюристи й вокалісти.(8mb):
Вікторія Кончаківська 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.