» » » Спортсмени демонструють високий клас!

Спортсмени демонструють високий клас!

У ці зимові засніжені дні відбулося чимало змагань, турнірів за участю спортсменів Ірпінської ДЮСШ, які відстоювали честь своєї школи, нашого міста, Київської області на спортивних аренах, майданчиках і лижних трасах.

На п’єдесталі пошани

Вихованці відділення спортивного орієнтування представляли команду Київської області на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах в м. Кролевець Сумської області. Вони посіли 2-е місце серед 15 команд із 10 областей, програвши всього 2 очки м. Києву (764 очки). Потрібно відмітити чемпіонський фініш у спринті Віталія Гичка (ЗШ № 18), на довгих дистанціях Юрія Гранатова, Тетяну Тим 3-і місця серед юнаків та юніорів у чотирьох естафетах. А наймолодша наша
спортсменка Марійка Тимощук (13 років) виконала норматив І-го спортивного розряду (тренери В. Березовський, А. Подгаєцький, І. Шталлер). Незабаром, 26-27 лютого, наші спортсмени захищатимуть честь міста на обласному фестивалі зимових видів спорту у м. Броварах.

Побажаємо їм успішних стартів і перемог!

Відзначилися молоді боксери

У чемпіонаті Київської області з боксу серед учнівської молоді (проходив у м. Біла Церква 18-20 лютого) першими успіхами відзначилися наймолодші боксери нашої школи.
В категорії 12-14 річних юнаків 2-е місце посів Давид Гасімов, бронзовими призерами стали Олег Лапін та Володимир Мироконь (тренери Олексій Конаровський та Юрій Мороз).
У Білій Церкві відбулися й обласні змагання з волейболу серед дівчат 1994-1995 р.н. І хоча наші юні волейболістки, на 1-2 роки молодші цієї вікової групи, не потрапили у призери змагань, все ж показали цікаву гру, а двома днями пізніше вітали свого тренера – майстра спорту СРСР Людмилу Вдовіну з прекрасним ювілеєм – 50-річчям.

До цих привітань приєднуються колеги і друзі, які бажають Людмилі Миколаївні радості і здоров’я, творчої наснаги та удачі
у вихованні майбутніх олімпійців, щастя, благополуччя спортивній родині. Адже чоловік Сергій – майстер спорту з волейболу, сини Дмитро та Олег – волейболісти, гравці професійних команд.

фінішує Гранатов

Сокольський Микита

Тарасов

Тимощук Марія, Таня (з боків)

На майданчику – баскетболісти

Особливо насиченими були субота та неділя, 19-20 лютого. 19 лютого на базі ЗШ № 3 ми приймали півфінальні змагання за
програмою Першої олімпіади Київської області з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. Три команди юнаків 10-11 кл. виборювали путівку у фінал цих змагань - баскетболісти м. Вишгорода, Києво-Святошинського р-ну та м. Ірпінь.
Команду Києво-Святошинського р-ну представляла ДЮСШ м. Вишневе – одна з кращих баскетбольних шкіл Київщини, Вишгорода – баскетбольний спортивний клуб.

За короткий термін тренеру Ірпеня на громадських засадах, учителю фізкультури СЗШ № 2 Олені Федоровій вдалося підготувати боєздатну перспективну команду, яка в напруженій цікавій боротьбі перемогла суперників із Вишгорода 33:30, а за вихід у фінал поступилася спортивному резерву Київщини – команді Вишневого з рахунком 45:72.

Учень Коцюбинського гуманітарного ліцею Ігор Лур’є був одним із кращих гравців турніру.

Міні-футбол: поступилися з мінімальною перевагою

20 лютого до Дня захисника Вітчизни провели цікавий турнір – відкриту першість Ірпінської ДЮСШ з міні-футболу за участю
спортивних шкіл Фастова, Вишгорода, Бучі, Бородянського р-ну та м. Ірпінь. Дві команди ДЮСШ (тренери В. Лисов, Д. Верещак), складені з учнів Ірпеня та Гостомеля, вели безкомпромісну боротьбу із суперниками.

У фінальний грі за І місце наша перша команда поступилася одним м’ячем одноліткам (10-11 літні хлопці) із м. Буча; 3-е – за
юними футболістами Вишгорода. Кращим гравцем турніру став Владик Мамчур (ЗОШ №13). Команди відзначені дипломами, медалями та солодкими призами.
Приємно, що батьки цікавляться успіхами своїх дітей, адже чимало мам і тат гаряче вболівали за свої команди. Особливу подяку хочеться висловити директору школи № 3 Олегу Пальнікову за прийом і допомогу в організації змагань, створення комфортних умов для юних спортсменів.

Традиційний турнір з регбі

Традиційним став 6-й міжнародний турнір з регбі, присвячений Дню захисника Вітчизни в м. Києві. 14 команд з Тирасполя
(Молдова), Рівного, Києва, Ірпеня виборювали першість у двох вікових групах на засніженому полі стадіону Національного університету оборони. Вихованці тренерів Сергія Брюзгіна і Сергія Ігнатенка посіли другі місця у своїх вікових групах (юнаки 1997 і 1998 р. н.).

М’яч над сіткою

Не стихали баталії на волейбольному майданчику спортивної школи, де продовжувалися ігри за програмою 4-го міського фестивалю волейболу. Чемпіонат міста на кубок тренера Г. Славінського серед чоловічих команд зібрав 11 волейбольних дружин.
За результатами ігор у підгрупах у фінальну четвірку пробилися: «Ірпінський економічний коледж», «Страхова компанія Еталон», «Ліспроект», «Випускники ДЮСШ». Шанувальники та спеціалісти цього виду спорту відзначають надзвичайно високий рівень, які показують команди.

Фінальні ігри проходитимуть 27 лютого та 5 березня цього року у спортивному комплексі ДЮСШ. Запрошуємо всіх відвідати ці змагання. Закриття і нагородження переможців фестивалю волейболу – 5 березня о 12.00. З цього року вперше проводяться змагання серед ветеранів та аматорів волейболу, в яких беруть участь чоловіки і жінки, сивочолі ветерани і студенти-початківці, працівники підприємств і депутати міської ради. За призи цього турніру змагаються команди: «Київобленерго», «Викладачі Ірпінського економічного коледжу», «Ветерани м. Буча», «Ветерани м. Ірпінь», «Будівельна
компанія «Гарант-житло» (капітан команди, депутат міської ради Ігор Вишняков).

Спортивний сезон тільки починає набирати оберти. І з першими весняними днями знову продовжать свої старти вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи на змаганнях від обласного до міжнародного рівня, готуючи достойну спортивну зміну нашим олімпійцям.